З чоловіком віддалилися одне від одного, і я на подив собі, закохалася у дівчину. Якось приходжу додому і застаю у спальні чоловіка зі своєю коханкою…

Занадто заплутаний любовний трикутник…

Вся ця ситуація сильно ускладнила моє життя. Закрутилося все минулої зими. Було близько мінус 30 градусів, коли я поверталася після тривалого робочого дня додому.

Проїжджаючи повз зупинки, я помітила дівчину, яка відбивала чечітку від холоду. Зупинилася і запропонувала її підвезти (чого зазвичай ніколи не робила).

Так я і познайомилася з Ангеліною. Вона привернула мою увагу своєю піднесеністю, любов’ю до класичної музики, старих фільмів. Ми відмінно поговорили, поки я її підвозила і у мене з’явилося таке враження, що ми знайомі сто років і, що вона – це я, але тільки молодше. Я Гелі це прямо сказала і дала свою візитку, щоб якщо не проти якось сходити попити кави. Вона подзвонила на наступний же день! Так зав’язалася наша дружба.

Я ніби літала від щастя, рахувала години до наших зустрічей. Зараз згадую цей період і думаю, що мене підштовхнула до цих відносин ситуація в родині – за 8 років шлюбу ми з чоловіком сильно віддалилися, не було спільних інтересів, вечори і відпустки проводили окремо.

Якось чоловік полетів у відрядження, і я запросила Гелю в гості на перегляд “Віднесених вітром”. Ми затишно сіли на дивані з келихами вина і я, піддавшись непереборному бажанню, поцілувала її. Вона мені відповіла. І почався наш роман …

Ми зустрічалися практично кожен день протягом багатьох місяців. Я була закохана, хотілося жити і радіти життю! А чоловік все також всі вечори просиджував за іграми і, схоже, не помічав, що зі мною відбувається.

Тиждень тому я провела операцію завчасно і приїхала додому годин в 15 (зазвичай в 19-20). З порога почула характерні звуки, причому голос був до болю знайомий. Я бігом в спальню і тут німа сцена – Геля верхом на моєму чоловіку. Мене як цебром холодної води облили, серце завмерло. Геля без слів зібралася і пішла. Чоловік щось мимрив, а я від нього замкнулася в іншій кімнаті.

Пізніше вона подзвонила, вибачалася. Розповіла, що місяць тому знайшла мого чоловіка в соц.мережах, жартома йому написала, сподобалися одне одному, зустрілися і закрутилося у них. Він не знав, що ми знайомі. Тепер вона плаче і каже, що любить мого чоловіка, хоче нормальну сім’ю і дітей. А я була пустощами … або експериментом …

Люблю її і ненавиджу … Потім напишу продовження.

You cannot copy content of this page