fbpx

З дитинства я не розуміла, чому мої батьки не говорять правду іншим людям, весь час брешуть. Справа в тому, мій батько часто не ночував вдома, а коли приходив, вони постійно лаялися з мамою і жили як сусіди

Мама не звертала на нього ніякої уваги, але тільки до того моменту, як до нас хтось не приходив гості. Варто було прийти навіть однієї Олені (моїй хрещеній), як все змінювалося: мама сяяла, як мідний таз, діставала сережки, які сама купила, і розповідала, який Серьожа (мій батько) чудовий чоловік і які подарунки їй дарує. А Олена їй заздрила і постійно нила:
-Ось, Аллочка, як тобі пощастило: і чоловік з хорошою роботою і зарплатою, тебе любить і донечку обожнює, і дочка у тебе просто золото.
Про мене теж половина була брехня, але я тоді була маленькою і половину не розуміла. Але одну історію я запам’ятала на все життя.

Мені було тоді 7 років, тато в черговий раз поїхав в чергове довгострокове відрядження, мама ходила неприкаяною, а  я росла сама по собі. Був грудень, випав сніг і моя подружка запросила мене поїхати в інший район на машині з її батьком і покататися на санках з великої гірки. Мама відпустила і ми поїхали.

Накатавшись вдосталь, ми вирішили останній раз спуститися і їхати додому. І тут ззаду за спиною я почула, знайомий голос.
Так, це був голос мого тата. Я зраділа, що татко раніше приїхав, обернулася і побачила, як мій тато катає на санках чужого хлопчика, а він його називає татом. Я кинулася до нього, він злякався, а потім сказав, щоб я мамі не говорила. Сказав, що скоро повернеться до нас, взяв малюка за руку і повів.

По приїзду я швидко побігла додому, я хотіла розповісти все мамі – мені було шкода її. Коли я прибігла додому, в гостях у нас була тітка Анжела (мамина подруга), я з порога все і випалила. Мама бліднула, а тітка Анжела мовчала. Потім вона пішла, а на мене мама нагримала. Я плакала і питала: «чому ???», а вона сказала, що це не моя справа і щоб я ніколи не сміла лізти в її життя.

Ближче до Нового року повернувся тато, але ненадовго, майже всі новорічні свята він не приходив додому, а один раз прийшов не сам, а з жінкою. Ми з мамою закрилися в кімнаті і слухали музику, а вони 2 дні веселилися в кімнаті моїх батьків.

Потім 16 січня, мій день народження, і знову у нас ідеальна сім’я. Загалом, так було завжди.
У 17 років, закінчивши школу, я пішла вчитися і підробляти. На той момент я вже зустрічалася з Антоном, тому пішла з дому, і ми почали разом знімати квартиру. З батьками я спілкувалася, але нічого не знала, що до чого.

Через рік ми вирішили зіграти весілля, тато дуже сильно допоміг з весіллям, але і зіпсував його. На весіллі він встав і виголосив тост: «Катюня, я вам бажаю, щоб у вас була нормальні відносини, а не як з твоєю мамою. Загалом, я прийняв рішення: я йду від Алли ».

Всі були в шоці, весілля було зіпсовано. Вони розлучилися, тато одружився, у нього народилися 2 сина, але після весілля ми з ним не спілкуємося, як і з мамою – вона сказала, що це я у всьому винна.

З того моменту пройшло вже 12 років. У березні у моєї мами був ювілей, і я прийшла її привітати. Ми помирилися, і мама мені розповіла всю правду. Виявляється, мій тато в молодості був таким собі хлопчиком-красенем і всі дівчата писалися по ньому окропом. Він завжди мав популярним у дівчат.

Мама тоді вчилася в технікумі разом з Оленою і Анжелою, були вони подружки не розлий вода, і всі вони разом закохалися в нього. Він спочатку переспав з Оленою і кинув її, потім гуляв з Анжелою, на мою маму він не звертав уваги, моя мама довго виношувала план, як роздобути такого красеня. За рік вона дізналася, що мама у нього – дуже владна людина, і він її боїться. А ще, що якщо вона дізнається, що у сина буде дитина, то все – дорога в ЗАГС готова. Моя мама почала потрапляти йому на очі, не побоюся цього слова, була підстилкою: якщо йому хтось відмовляв, він спав з моєю мамою.

Через рік вона завагітніла і цю радісну новину першою вона розповіла його мамі. І через місяць заграв марш Мендельсона, але мамі було соромно, і тому вона робила вигляд і розповідала своїм подружкам, як їй пощастило.

Тато одружився, але ось любові не було – вони навіть не разу після весілля не спали разом (я маю на увазі близькість), а мій тато як здоровий і повноцінний чоловік шукав жінок собі на стороні.

Кинути нас з мамою він не міг, тому що боявся свою маму, мама знала і пробачала і мирилася.
Після цієї розмови я дізналася, що у мого тата 6 сімей по країні і в кожній по одній або по дві дитини, тобто мій тато жив окремим життям, окремим  від нас.

Я вирішила поговорити з татом, але виявляється, він пішов з цієї родини вже 8 років тому. Мені дали номер телефону і я зустрілася з батьком. Він живе в маленькому містечку, в нашій області, він знову одружився, як я зрозуміла, за ці 8 років вже 2-й раз, у нього маленька дочка. Я в шоці! Так в свої 30 років я дізналася справжнє обличчя своєї найріднішої людини, свого батька.

Related Post

Я зрадила своєму коханому чоловіку і дуже жалкую про цеЯ зрадила своєму коханому чоловіку і дуже жалкую про це

Ми дуже кохали одне одного. Були разом сім років. Планували спільне майбутнє, сім’ю, народження дітей. Але тут я поїхала відпочивати на море разом зі своїм сином і племінником. Там за