З квартирантки в дружини… Моя дивовижна історія.. Хе-хе

Скажу про себе, що я не меркантильна людина, але чоловік з трьома квартирами – це все ж чоловік з трьома квартирами 😜️

Фліртувати зі своїм орендодавцем я стала не відразу. Спочатку три місяці знімала у нього житло. Потім дізналася, що він живе один, з дружиною розлучився років чотири тому. Втім, я б і не почала фліртувати, якби він не обмовився з приводу дружини, про яку я й не питала навіть.

Деякі з моїх подруг прямо в обличчя мені кажуть, що я ще та меркантильна особа. Але я б не стала зустрічатися з людиною тільки через його гроші. Вони скоріше є приємним доповненням, ніж визначальним фактором.

А от свекруха з мене зараз кров п’є. Пару раз назвала утриманкою і “присоскою”, але чоловік припинив це. Начебто трохи заспокоїлася, але осад залишився.

Я кілька разів планувала кинути роботу, але не кинула. Все ж мати незалежне джерело доходу і бути незалежною фінансово при заможному чоловікові – це все ж бонус.

Якщо чоловік дозволить собі ображати або принижувати мене, то я не буду терпіти і піду. Не буду заради грошей терпіти.

Related Post

Стала свідком, як хлопець лишив свою дівчину після операції без ногиСтала свідком, як хлопець лишив свою дівчину після операції без ноги

Більшу частину свого дитинства провела, частенько буваючи у мами на роботі в дитячому онкологічному реабілітаційному центрі. Там часом такого надивишся, що починаєш переоцінювати все що з тобою відбувається. Я часто