fbpx

З моїм мабуйтнім чоловіком ми почали відносини майже з бійки

Від ненависті до любові теж один крок. Років вже 10 минуло. Колега запросив на ДР в кафе. Обстановочка цілком легка. Практично всіх людей на тій тусовці я і так знала – майже всі з роботи. Всі з однієї сфери.

І в середині торжества, коли алкоголь знатно вдарив в голову, я чогось почала сперечатися на професійну тему. Соромно, звичайно, але навіть не пам’ятаю, про що сперечалися.

Але робили це дуже емоційно з хлопцем. З боку навіть могло здатися, що дійде до бійки. Наша суперечка то вщухала, то розгорялася з новою силою.

Уже години дві ночі. Стоїмо на вулиці куримо. Підходить той самий колега, з яким ми весь вечір цапались. Запитує мій телефон. Сказав, що хоче на наступний день продовжити диспут.

Адже і не обдурив – подзвонив. Ми вже, правда, не сперечалися. Через тиждень стали з ним разом жити. Через чотири роки узаконили стосунки.

Хто б міг подумати, що лайка доведе до такого …

Related Post

Пішов від дружини, потім одумався, а у неї вже інший. Як повернути сім’ю?Пішов від дружини, потім одумався, а у неї вже інший. Як повернути сім’ю?

Дванадцять років прожили в шлюбі, троє дітей. Зустрів іншу жінку і пішов з сім’ї. Дружина подала на розлучення, нас розвели. Кілька місяців прожив з коханкою, але щастя не було, весь

Дівчину,яку я кохав познайомила мене з подругою, яку я ще більше покохавДівчину,яку я кохав познайомила мене з подругою, яку я ще більше покохав

Божевільна історія про френдзону. Моя історія про френдзону, напевно, сама божевільна з усіх існуючих. Я перебував у стані кращого друга 3,5 року (о так, я вважав!). І коли ми вчилися

facebook