fbpx

З Михайлом ми разом працювали, там і познайомилися. Зі своїм хлопцем я недавно розлучилася, але проблема була в тому, що у Мишка була сім’я. Хоча вони не були розписані з дружиною, жили в цивільному шлюбі, але у них була загальна дитина

Він розповідав сумну історію свого життя, з якої випливало, що з дружиною у нього натягнуті відносини і живуть разом тільки через сина.

Тому він і не поспішає офіційно оформляти відносини.

Наші зустрічі тривали вже близько року, коли Михайло вирішив нарешті розлучитися зі своєю цивільною дружиною і вона, забравши дитину, пішла від нього. І незабаром я переїхала до нього з умовою, що ми офіційно оформимо наші відносини.

Він погодився, але попросив трохи почекати.
Я вирішила змінити обстановку в його квартирі, де давно вже потрібно було навести порядок.
Або дружина у нього була не хазяйка, чи вона знала, що живе тут тимчасово, але довелося мені братися за справу.

Я зробила ремонт, поміняла меблі і думала, що тепер уже нам ніщо не заважає влаштувати весілля. Але Михайло чомусь постійно знаходив всякі відмовки і тягнув час. На моє запитання відповідав: «Куди нам поспішати? Тобі, що погано зі мною? »

І в якийсь момент я зрозуміла, що так буде тривати довго, і ми вперше серйозно посварилися.

Я вирішила на деякий час переїхати до батьків, щоб Міша зрозумів, що я йому потрібна. Чекала, що він хоча-б подзвонить і вибачиться.

Але я не могла повірити, що за час моєї відсутності, він помирився зі своєю колишньою дружиною і вона знову живе у нього. Мені було дуже прикро. Що вона прийшла на все готове, що я зробила в квартирі.

Я звільнилася з роботи, щоб ніколи більше не зустрічатися з ним і спробувати забути образи. Але іноді думаю, що може це й на краще, бо Михайло з тих чоловіків, які бояться брати відповідальність за сім’ю.

Related Post

Чоловік як батько – це не вирокЧоловік як батько – це не вирок

Я давно чула теорію про те, що дівчина вибирає собі чоловіка такого типу як батько. Раніше я дуже скептично ставилася до висновків психологів, але життя моєї сім’ї підтверджує їх висновок.

Колишня мого чоловіка вимагає збільшити аліменти під час карантинуКолишня мого чоловіка вимагає збільшити аліменти під час карантину

У мого чоловіка від попереднього шлюбу залишилися двоє синів. Він справно платить аліменти. При цьому колишня працює, дітей залишає з бабусями, іноді просить сусідку посидіти. До нас хлопчики зазвичай приїжджають

В якому випадку відносини з рідною сестрою можуть зіпсуватися безповоротноВ якому випадку відносини з рідною сестрою можуть зіпсуватися безповоротно

Ми з сестрою народилися в невеликому містечку. Тому з самого раннього віку батьки вбивали нам в голову, що ми повинні стояти горою одна за одну, не сподіваючись на інших людей.