З одного боку чоловік, з яким прожила багато, хоч були і щасливі моменти, і не дуже, з іншого Сергій, який ладен був

Ало, Ксюш, привіт, підкажи будь ласка де в вас в селі вулиця Грушевського знаходиться, а це біля тебе, ну добре, тоді став каву.

-Привіт, що це тебе до нас занесло? Каву тримай. О Сергійко, і тобі привіт, скільки років тебе не бачила.

– Та ми тут по доставці, є кілька хвилин, поки замовник додому ще не доїхав. Як ти, як життя, чув з Микитою в вас не дуже, це що вже треба було зробити щоб тебе з себе вивести. Та таке, потім якось поговоримо.

Хлопці сіли в машину і поїхали. Сергій не бачив Ксюшу років 3, а то й більше. За цей час вона і 2 діточок встигла народити від Микити. Зараз правда в них в сім’ї якісь незрозумілі речі відбуваються, криза якась, чи що.

-Чуєш,каже Сергій до напарника, а Ксюша не змінилася зовсім, 2 дітей народила, все господарство на ній, дім, робота, а така ж гарна, струнка, доглянута, дурень Микитка.

Та щоб в мене така жінка була, я б її ні на мить не лишав, вкрадуть ще. -Що ти мелеш, хто вкраде. Ксюша не по зубам таким як ми, я і не знаю що вона в тому Микиті знайшла, безтолковий, ще й вживає. Я знаєш скільки разів підкатував до неї, але все дарма.

Поговорили та й забули. Але Сергій не забув. Почав Ксені часто дзвонити, то те треба по роботі, то те, вона ж віддалено працювала і іноді до неї зверталися за порадою по бухгалтерському обліку.

А якось Сергій і зовсім попросив звіт зробити, обіцяв що не просто так, з нього як то кажуть буде боржок, не встигав ніяк, чи не хотів. Ксенія згодилася, всеодно роботи особливо не було в цей день, звіт зробила за кілька годин, Сергій тоді приїхав з кавою, тортиком, дітей вивіз на природу, так Ксеню віддячив.

Закрутилося, хоч вона йому і не давала ніякої надії, заміжня все ж, але Сергій вирішив що без неї життя не буде. Так став приїздити часто, таємно від чоловіка.

Ксенія хотіла припинити зустрічі та так їй приємно було, хоч хтось переживав за неї. І коли вона стала перед вибором вийти заміж знову чи зберегти сім’ю, стало важко.

З одного боку чоловік, з яким прожила багато, хоч були і щасливі моменти, і не дуже, з іншого Сергій, який ладен був зірку з неба дістати для неї. Важкий вибір, а в и б що обрали?

Related Post

Чоловік покинув мене через вигадані звинувачення….Чоловік покинув мене через вигадані звинувачення….

Ми прожили разом майже 4 роки. З них – 1 рік і 7 місяців намагалися зачати дитину. Але ніяк не виходило. Одного разу чоловік прийшов до мене на роботу і

Я не знала, кого мені обрати, у глибині душі я не вірила, що чоловік зміниться, надто добре я його зналаЯ не знала, кого мені обрати, у глибині душі я не вірила, що чоловік зміниться, надто добре я його знала

Чоловік звик завжди все робити сам, ніколи не зважає на мою думку, постійно грубить. Розмовляє тільки на підвищених тонах, а на те, що мені таке ставлення неприємно та прикро не