fbpx

З одного боку гроші це не головне, а з іншого, я б так хотіла, аби в моїх дітей теж було по своєму кутку

Ніколи не думала, що мене теж буде стосуватися “квартирне питяння”. Та так сталося, що моя мама захворіла і покликала всіх нас до себе. Звісно ж, дай Бог їй здоров’я, але вона вирішила подумати про спадок завчасно, для того щоб не було потім ні в кого питань, щоб коли вона піде, то діти жили в мирі і злагоді.

І знаєте що вона собі надумала. -Я поділю квартиру між внуками, сказала моя мама. Чисто теоретично це б може і було справедливо,якби не одне але, я ж то думала що ділити будуть порівну, так ні, квартиру розділили на 5 частин.

Звісно квартира велика, в центрі, з гарним ремонтом і квадратурою, тому за неї 5 однушок спокійно можна було б взяти. Але справа не в цьому, в мене 2 дітей, в сестри теж 2, але вона чекає на 3, тому бабуся вирішила що це буде справедливо по відношенню до внуків, щоб нікого не обділити.

Я вирішила не сперечатися з волею мами, тимпаче що по однокімнатній мої дочки б отримали. Але тут приходить Юля, і заявляє що в неї двійня, тому я маю віддати одну з квартир.

Я не зрозуміла відразу, а ще, якщо чесно, я не дуже хотіла б ділити те, що по суті ще належить матері. Тепер моя мама сказала щоб ми самі вирішили як поділити спадок, а я не знаю як чинити.

З одного боку гроші це не головне, а з іншого, я б так хотіла, аби в моїх дітей теж було по своєму кутку. Я дітей більше мати не зможу, а от Юля не збирається зупинятися на тому що є.

Якщо ще через рік вона приведе на світ ще дитинку, то виходить що я маю віддати їй все майно. Я б не хотіла звісно сваритися, але і своїх дітей обділяти не збираюся.

Тимпаче, що доглядали ми за мамою коли вона хворіла 4 роки підряд доглядали разом, я і фінансово допомагала і сиділа з нею, дітей своїх лишала без уваги, а тепер лишаюся ні з чим.

Related Post

Мій хлопець мене уникає, каже, що не приїде, бо треба допомогти зробити другу паркан. Та взагалі кожного разу нові відмазкиМій хлопець мене уникає, каже, що не приїде, бо треба допомогти зробити другу паркан. Та взагалі кожного разу нові відмазки

Привіт, дорогі читачі. Сьогодні хотілося б попросити у вас поради. До думки кожного з вас, я обов’язково прислухаюсь. Справа в тому, що в наших відносинах з хлопцем подібна ситуація відбувається