ЦЕ EASY Життєві історії З самого першого дня, коли я переїхала до своєї мами, вона почала мене пиляти, коли я з’їду від неї, що в моєму віці у мене має бути своє житло або чоловік з житлоплощею, що я невдаха і навіть аліментів нормальних не змогла відсудити у колишнього і т.д.

З самого першого дня, коли я переїхала до своєї мами, вона почала мене пиляти, коли я з’їду від неї, що в моєму віці у мене має бути своє житло або чоловік з житлоплощею, що я невдаха і навіть аліментів нормальних не змогла відсудити у колишнього і т.д.

Мене звуть Лана, мені 29 років. У мене є дочка, їй 2,5 рочки. З чоловіком ми розлучилися майже рік тому, з тієї причини, що п’янки і гулянки з друзями йому були дорожче, ніж сім’я.

Після розлучення я з дочкою переїхала жити до своєї матері. Вже рік я живу в справжнісінькому пеклі. Чоловік аліментів не платить, так як постійної роботи у нього немає. Йому встановив суд платити мінімалку, але він заплатив лише за 2 місяці. Бігати по виконавчим службам вибивати з нього ці копійки, у мене немає часу, так як я працюю майже цілодобово.

Я бухгалтер, веду дві фірми, працюю на дому. Зарплати у нас невеликі, але з двох робіт у мене виходить в місяць близько 9-10 тисяч , 5-7 з цієї суми я відкладаю щомісяця – збираю на власне житло. Тобто, на проживання нам залишається тисячі 3. З матір’ю у мене вкрай складні відносини, ще з дитинства.

Вона дотримується думки, що батьки повинні допомагати дітям тільки до закінчення ними школи, а далі діти повинні самі пробиватися в житті. Так у нас, по суті, і було. Університет я закінчила без допомоги батьків. У матері особливо не було можливості мені допомагати, а батька свого я навіть не знаю.

Я вчилася і працювала одночасно. І зараз мати прийняла мене жити до себе тільки заради внучки, яку вона дуже любить. Але з самого першого дня, коли я до неї переїхала, вона почала мене пиляти, коли я з’їду від неї, що в моєму віці у мене має бути своє житло або чоловік з житлоплощею, що я невдаха і навіть аліментів нормальних не змогла відсудити у колишнього і т.д.

Але більша частина скандалів у нас розпалюються через мого робочого графіка. Я постійно працюю, відлучаюся тільки щоб відвести малу в садок і забрати її звідти. У мене навіть немає часу, щоб приготувати собі, що-небудь поїсти, харчуюся в основному бутербродами і напівфабрикатами.

Дитину забираю з дитячого саду вже під закриття, щоб побільше попрацювати. Працюю я і вночі, на сон у мене йде години 4, максимум  5. Я перетворилася в ходяче зомбі. Мати постійно пиляє мене, що я не займаюся дитиною. У нас майже кожен день скандали. Мати постійно погрожує, що поскаржиться на мене в соціальні служби і розповість, яка я погана мати, постійно мене обзиває, принижує всіляко і при дитині, яка вже все розуміє і повторює за нею погані слова. Я розумію, що погано, що я мало часу приділяю дитині, але мені потрібно заробити на власне житло – хоч маленьку однушку, так як мати мене постійно жене з дому. Шукати нового чоловіка з житлоплощею, як радить мати, я не хочу, це не вихід – виходити заміж заради квартири. Я порахувала, що якщо я ще років 1,5-2 буду відкладати по 5-7 тис., То через роки 1,5-2 я зможу купити квартиру (деякі заощадження у мене були ще до заміжжя). Оренда у нас в місті дорога, тому живучи у матері, я зможу швидше накопичити потрібну суму.

Я не сиджу на шиї у матері, не подумайте. Я сама купую продукти для себе і дочки (ми з матір’ю харчуємося окремо), оплачую повністю комунальні послуги, і коли дочка не відвідує садок, плачу матері невелику суму за те, що вона з дитиною сидить, так як лікарняний на обох роботах не дають. Я втомилася так жити. У мене болять очі від постійного контакту з комп’ютером, паморочиться голова від того, що я недосипаю і недоїдаю. Від постійного нервового напруження я часто зриваюся на дитину. Я так більше не можу. Випадково дізналася від своєї знайомої про сурогатне материнство.

Вона сама народила двійню для іноземної пари півроку назад і заробила 13 тис. євро. За ці гроші вони з чоловіком купили невеликий будиночок. Вона мені порадила хорошу клініку в столиці. Я вирішила, що для мене це буде найкращим варіантом, щоб заробити на житло і з’їхати від матері. Але клініка ставить умову – з 5-го місяця вагітності потрібно переїхати жити до столиці, щоб знаходитися під наглядом лікарів.

Я спробувала домовитися з матір’ю, щоб залишити з нею дочку на цей час, а я їй буду платити за це певну суму (з тих грошей, що мені біологічні батьки будуть платити щомісяця по 300 доларів + я буду працювати ще на одній своїй роботі, з іншої звільнюся) і буду висилати гроші на продукти і одяг для доньки. Вона категорично проти такого заробітку.

Але при цьому продовжує мене гнати зі свого будинку. Я не знаю що мені робити. Є ще варіант віддати дитину в дитячий будинок сімейного типу на ці 4 місяці і платити їм певні внески, але мені страшно віддавати дитину чужим людям. Я просто в розгубленості, я не знаю, що мені робити, я просто в глухому куті.

 

 

 

Related Post

Кілька прийомчиків від бабусі і чоловік забув про все на світіКілька прийомчиків від бабусі і чоловік забув про все на світі

Коли моє життя пішло шкереберть я відразу згадала ті поради, які колись давала мені моя бабуся. Перш за все вона завжди мені казала життєві поради і настанови, які мені здавалися