З виглядом королеви зайшла в квартиру, пальто дала в руки куму і всілася

На початку відносин люди завжди намагаються показати свої найкращі якості. Зачасту просто не помічають недоліків один одного, очі відкриваються вже на 3-4 році відносин чи шлюбу.

Так сталося і з Натою, вона була заміжня але 5 років, але сказати що вона була щаслива з чоловіком, то ні, просто так як всі жили, кредити виплачували, дітей не планували поки.

Її Рому не особливо цікавила її думка, тому і цього разу, коли він повідомив Наті про те, що він після роботи поїде з друзями святкувати якусь чергову причину для того щоб випити, і навіть не дочекався що вона скаже.

Одне добре, цього разу хоч попередив. От так завжди було, вони разом ще з інституту, вона там спочатку за нього все робила, потім на роботі проекти допомагала придумувати, а тепер от відома все робить, і нащо той чоловік в домі? Як предмет побуту наче.

Цього разу вона викинула в смітник всю їжу яку готувала, вигребла з шафи всі заощадження і замість того щоб чекати на Рому побігла до салону.

Звідти можна було б піти додому чи шукати іншого чоловіка, але ні, нащо іншого, якщо можна цього добити. Взяла пляшку хорошого напою, цукерки для куми, приправила це все новими парфумами для себе і поїхала.

І того разу не в автобусі, а на таксі, адже їх нова зачіска могла зіпсуватися. З виглядом королеви зайшла в квартиру, пальто дала в руки куму і всілася на саме коронне місце, цілий вечір вела себе так, наче це не вона в гостях, а в неї, кума раділа, що в подруги нарешті мізки з’явилися, кум слину пускав, а чоловік навіть випивати перестав.

Потім Ната викликала таксі, бо ж була на підборах, по приїзду вийшла з таксі і сказала щоб Ромко заплатив, адже вона все витратила.

Зранку зажадала кави, ні не в постіль, в кафе, бо не варто таку красу ховати, тепер хай він трішки побігає. Як думаєте чи на довго вистачить запалу Нати і терпіння Ромі?

Related Post

Я прокинувся з однією зі своїх коханок голі на дивані, а поруч, у кріслі, міцно спить її батькоЯ прокинувся з однією зі своїх коханок голі на дивані, а поруч, у кріслі, міцно спить її батько

Моя відпустка в селі! Зрада починається з образи чи дурості. Не завжди вистачає розуму вибрати тих самих. Але мова не про це. Отже, почалася зима і моя пасія мене довела