За 15 років я так і не знайшов собі дівчину на сайтах знайомств

У 37 років я все ще не одружений, у мене навіть не було дівчини. Я не потворний, займаюся спортом двічі в день, читаю, пишу вірші. У мене дві вищі освіти, говорю вільно на п’яти мовах, не вживаю ненормативну лексику, тим більше при жінках. Намагаюся жити по совісті.

Але чомусь зовсім не подобаюся протилежної статі. П’ятнадцять років сиджу на сайтах знайомств – все безрезультатно. 50% дівчат мені відразу відмовляють, інші роблять «подружкою», якій можна поскаржитися на свого хлопця або чоловіка, який дістав. Набридла ця самотність.

Руслан, 37 років
Почнемо з вашого твердження, що ви зовсім не подобаєтеся дівчатам. Воно не відповідає дійсності, а швидше звучить як узагальнення людини, що зневірилася знайти собі пару. Якщо постаратися і не впадати у відчай, то з’явиться можливість задуматися і зрозуміти, що з вами не так.

Ті факти про своє життя, які ви привели, показують, що в багатьох сферах життя ви цілком успішні. А значить, цілком здатні претендувати на увагу і успіх у дівчат. Питання тільки в тому, яким чином ви хочете домогтися цього успіху? Якщо розглядати для цього сайти знайомств, то це не найкраще місце для знайомства. Такі сайти – як величезна, нескінченна вітрина з неймовірною кількістю людських «експонатів», і це багатьох збиває з пантелику.

Якщо задуматися, то таке різноманіття служить людям погану службу, адже ілюзія нескінченного вибору заважає зупинитися і глибше замислитися, хто в дійсності там, по інший бік монітора? І 50% дівчат, що відкинули вас, можуть бути як раз з цієї категорії відвідувачів сайту знайомств.

Решта, як ви стверджуєте, роблять вас «подружкою», використовуючи вас як контейнер для своїх негативних емоцій. А ось тут є ще один привід задуматися і поставити собі питання: чому дівчата дивляться на мене як на резервуар своїх емоцій? Що я такого роблю? Як я себе веду? В людських відносинах провідний принцип формулюється так: «як відгукнеться, так і відгукнеться».

Related Post

Нова подруга дружини захопила її езотерикоюНова подруга дружини захопила її езотерикою

Дружина кілька місяців тому завела нову подругу на дитячому майданчику. Я був радий, що їй тепер є з ким спілкуватися, а не тільки з сином трьох років. Подруга з нею

Не п’є і не б’є, а вити хочеться …Не п’є і не б’є, а вити хочеться …

Це, можна сказати, історія “щасливого” шлюбу з різницею у віці. Урок молодим дівчатам, щоб не повторювали моїх помилок. Познайомилися ми з Тарасом в кафе. Я говорила по телефону і ненароком

Анжела та Роман познайомилися у селі під вербою, всі дівчата і сестри не розуміли, що він в ній знайшовАнжела та Роман познайомилися у селі під вербою, всі дівчата і сестри не розуміли, що він в ній знайшов

Нарешті настало літо! Анжела так довго його чекала! Можна закинути підручники і виїхати до бабусі на все літо! Анжела більше всіх з сестер любила свою бабусю щиро. Сестри ж не

facebook