За безвідповідальну таку поведінку був обізван дружиною “ідіотом”. Мабуть виключно з жіночої cолідарності.

Подруга дружини Вірочка непосильною працею заробивши грошей і сумлінно закічивши навчання курсів з водіння (якщо їх взагалі можна назвати навчальними), придбала собі новенький Фіат Пунто. Придбання “обмили”, фари і скло протерли, по колесах попинали, на клаксон понатискали.

Грім грянув через тиждень, коли по дорозі з роботи мій мобільник гучним дзвінком повідомив, що вона розбила машину. При чому, як вони висловилися, вщент. На моє запитання, що, власне сталося, Вірочка “вбила” мене аргументом: “Навіть захист днища відірвався”.

Сам я не перший рік нервово курю, коли “майстри-фломастери” “рихтують” мою “ластівку” в автосервісі. Але, зізнатися, ніколи не чув про таку собі невідому деталь, як “захист днища”.

Падати в бруд обличчям і розписуватися у власній автобезграмотності було просто неприпустимо!

Цікавість пересилила втома, і я повідомив, що зараз приїду “оцінити збиток”. Проїжджаючи повз Вірочкін під’їзд, я звернув увагу, що зовні “Пуговка”, яку по-доброму охрестила подружка дружини свій новий “візок”, виглядає ще новіше, ніж був тиждень назад.

Це був не останній сюрприз за той вечір.
Повідомивши ще раз, що та деталь, яку вона втратила називається саме “захист днища”, заплаканим очима блондинка відкрила багажник і надала заінтригованому мені можливість насолодитися видом КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ЛЮКА, пякий лежав в машині у Вірочки.

На моє боязке запитання, як це було, мені було розказано буквально наступне: “Їду, значить. Раптом” Бух “. Мабуть, на камень наїхала. Я – по гальмах. Виходжу, а “захист” лежить поруч .

Мужики якісь зупинилися. Я їм поскаржилася, а вони сказали мені, що ця деталь в машині найважливіша, і що без неї їхати вкрай небезпечно. Допомогли покласти її в багажник і порадили їхати в сервіс (40 км на годину з “аварійкою”).
Вся її тирада час від часу переривалася моїми потугами стримати регіт. Але і це ще не все.

Промаслений слюсар з автосервісу, вислухавши її повідав подрузі, що мужики на дорозі абсолютно праві, бо немає в машині деталі більш важливої, ніж “захист днища”.

Але відремонтувати машину він не може, так як в даний момент у нього немає ….. Слухайте уважно: “лівостороннього саморізу СС416 / 53″ 455674/546388 / Bis ” ” (папірець з номером саморізів жалісливий слюсар презентував Вірочці, щоб та не забула, які саме були йому потрібні).

Продавець в магазині, куди Вірочка відразу ж і попрямувала, трохи здивувався на початку, потім важливо повідомив, що ТАКІ саморізи йдуть тільки під замовлення протягом трьох місяців, і то немає гарантії, що підвезуть, а без них їздити на машині ну ніяк не можна!

Усе!!! Далі не пам’ятаю, так як в цей момент у мене “зірвало кришку”.

Іржав так, що ледве заворот кишок не отримав. За безвідповідальну таку поведінку був обізван дружиною “ідіотом”. Мабуть виключно з жіночої cолідарності.

You cannot copy content of this page