За кілька років в їх сім’ї з’явилася ще одна донечка. Ось так вони і жили, три дівчини від різних чоловіків

Хочу розповісти життєву історію своєї подруги, яку жартома називають «Чорна вдова».

У молодості вона вийшла заміж за кохану людину, народила прекрасну дочку. За розповідями, її сімейне життя не дуже вдалося. Чоловік любив добре погуляти. Вона молода, освічена дівчина з вищою економічною освітою влаштувалася на роботу економістом-бухгалтером. Таке недолуге життя згубило чоловіка, його несподівано для всіх навколишніх людей не стало.

Роки йдуть своєю чергою, жінці необхідно влаштовувати особисте життя. Поплакала і далі, треба підіймати на ноги дитину. Почала зустрічатися з іншим хлопцем. Знайомі були давно, вирішили спробувати. Все було красиво та мило.

У нове кохання поринули обидва партнери з головою. Справа закінчилася весіллям. Народилася ще одна донька. Батьки обожнювали обох дівчаток. Нічого не віщувало біди. Але одного дня чоловіку поставили діагноз, дали групу інвалідності і буквально за кілька років він пішов з життя. Залишилася вона із двома дітьми від різних батьків.

Печалі не було меж. Як прожити одній. Усі переживали, що жінка втратить себе. Але сталося так, що все-таки знайшла свою долю. По роботі доводилося часто виїжджати в район. Чоловік одружений, але своїх дітей у сім’ї не було, не виходило.

Дуже хотіли повноцінну сім’ю, що вирішили взяти дитинку з дитячого будинку. Все вийшло, усиновили. Але випадково зустрів цей батько нашу вже двічі вдову. Закохався, почали зустрічатися. Дружина впізнала. Було багато скандалів. Жінки навіть під час зустрічі побилися у громадському місці, рознімала поліція. Але з сім’ї він таки пішов.

У цій ситуації можна зрозуміти обох жінок. Перша намагалася утримати чоловіка дитиною. Адже вони жили разом довгий час, будували сім’ю, плани на майбутнє. Зважитися на такий крок, щоб взяти чужу дитину, не кожен зможе.

Друга жінка зустріла кохання після стільки втрат і розчарувань. Офіційно вони вирішили не розписуватися з їхніх особистих міркувань. Він перебрався до неї.

За кілька років у сім’ї з’явилася ще одна донечка. Три дівчини від різних чоловіків. Але щастю чоловіка не було межі. Він уже змирився з думкою, що рідних дітей ніколи не буде. А тут уже в такій зрілі роки своя кров, своя спадкоємиця.

Ось так буває у житті. Кожного чекає на своє щастя, варто лише дочекатися. Як кажуть усьому свій час.

Related Post

Батько хвалиться моїми успіхами, хоча покинув сім’ю, коли мені було три рокиБатько хвалиться моїми успіхами, хоча покинув сім’ю, коли мені було три роки

Я живу з матір’ю, батько пішов від нас, коли мені було три роки (зараз мені 19). Тепер він живе в іншому місті з новою сім’єю і має ще одного сина. Всі ці роки він практично не з’являвся, тільки іноді на свята. На аліменти мати подавати не стала, горда, а він і радий,

Чоловік хотів сина, а народилася донька. Тепер до дитини він майже не підходитьЧоловік хотів сина, а народилася донька. Тепер до дитини він майже не підходить

Із чоловіком давно хотіли дітей. Він уже мав сина від першого шлюбу, але хорошого спілкування не склалося. Ми переїхали в інше місто і їхній зв’язок зовсім перервався. Матеріально продовжує допомагати.

Своїми руками щастя доньки зруйнувала, але я ж допомогти хотіла, не більшеСвоїми руками щастя доньки зруйнувала, але я ж допомогти хотіла, не більше

От правду кажуть, що благими намірами вистелена дорога до пекла. А ініціатива завжди має свою кару. Ми з чоловіком маємо непоганий заробіток, незважаючи на те, що досі вже на пенсії.