За любов потрібно боротися, а за родину – тим більше!

На дрібні інтрижки і флірт мені завжди було плювати – я впевнена в собі і не ревнива. Але несподівано чоловік сказав, що хоче розлучення. Природно, для такого рішення повинна бути причина. І я досить швидко її знайшла: руда студенточка на 10 років молодше. Вона була впевнена, що у них з моїм чоловіком велике світле майбутнє!

Але віддавати свого чоловіка не зрозуміло кому я не збиралася, а тому з’ясувала, з ким маю справу. Для цього навіть не довелося наймати детектива – всі потрібні відомості дівчина сама виставляла в соцмережах.

З фейкового аккаунта я написала всім її подругам про те, що вона цікавиться чужими чоловіками. Мовляв, будьте обережні – наступною жертвою може стати ваш. Знайшла і її батьків, розповіла, яку чесну і добру дівчинку вони виховали.

Після цього розлучниця сама вирішила зі мною зустрітеся. Спочатку була досить жвавою: говорила, що вони з чоловіком люблять одне одного, і я не в праві заважати їхнім почуттям, а тому повинна змиритися і піти в сторону.

І я, звичайно, сказала, що піду. Ось тільки попередньо поділю навпіл спільно нажите майно, заберу квартиру, яка дісталася мені від бабусі, і подам на аліменти.

Виявилося, що почуття наївної студентки не так чисті, щоб любити бідного чоловіка без житла і машини, зате з обтяженням. Чоловік розкаявся і повернувся в рідну сім’ю.

You cannot copy content of this page