Забезпечений киянин поїхав до Сибіру за коханою

Андрій не шукав серйозних відносин, але любов сама знайшла його.

Перший час Андрій не помічав нову співробітницю Олену. Вона була невисокою, худенькою і не привертала уваги. Олена скромно виглядала і також вела себе. Андрій вважав за краще яскравих і ефектних жінок, розпещених чоловічою увагою.

Андрій був гарний: високий, атлетичний, кучерявий брюнет. А ще він був заможним: хороша квартира, іномарка, пристойна зарплата, постійні поїздки за кордон. Він подобався жінкам, цим завжди користувався. Чоловік не думав про серйозні стосунки. Його влаштовувало ліжко на одну ніч.

Одного разу він затримався на роботі. Коли йшов, зустрів заплакану Олену. Він запитав, що сталося. Вона нічого не відповіла. Він запропонував відвезти її додому, вона погодилася.

На зворотному шляху Андрій випадково зустрів іншого колегу. Той був розсерджений. Лаявся на якусь жінку, яка відмовила йому в близькості. Його дратувало, що вона «робить з себе недотрогу» і «ламається».

Виявилося, що мова йшла про Олену. Колега домагався її уваги, але вона відкинула його. Тоді він вирішив взяти її силою. Олена відбилась. Коллега поскаржився на її відмову Андрію. «Знайшлася королева! Приїхала з якоїсь дірки з Сибіру. Колишній її чоловік знайшов киянку при грошах і кинув її з дитиною. Скоро зовсім без грошей залишиться, тоді точно про гордість забуде! »

Андрій згадав, як Олена заливалася сльозами на роботі. Він все зрозумів і різко заявив: «Не смій до неї більше підходити!» На наступний день Андрій запропонував Олені зустрітися. Вона насторожено погодилася. Вони просто гуляли і розмовляли. Згодом їхня дружба міцніла і переростала в любов. Незабаром вони подали заяву в ЗАГС.

А потім Олена раптово зникла. Її квартира була порожня, телефон мовчав. Колега, який домагався до неї, зі зловтіхою поцікавився у Андрія: «Втекла в свою провінцію і навіть не попрощалася?»

Вдома Андрій прочитав лист від Олени, який здався йому дивним. Вона повідомила, що любить його і не хоче заважати його щастю, тому їде.

Тут Андрій згадав зловтіху колеги і вирішив поставити йому кілька запитань. Виявилося, що це він набрехав Олені, що у Андрія є інша жінка, яка вагітна.

У той же день Андрій звільнився з роботи і поїхав до рідного міста Олени, де і залишився. Тепер вони живуть в Сибірі, виховують двох дітей. Андрій жодного разу не пошкодував, що кинув столичне життя. Адже поруч з ним кохана жінка, яка пожертвувала своїм щастям заради його щастя.

Related Post

Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!Спробувала зламати життя заміжньої коханки, але не тут-то було!

Відразу скажу: з чоловіком я в підсумку розлучилася, і не шкодую. У мене нова щаслива родина, в якій про зраду я навіть не переживаю. Мій чоловік вирішив «напаскудити там, де

Він виявився чаклуном, бажаючим, у що б то не стало, позбавити світ від дружин, які зраджують чоловікамВін виявився чаклуном, бажаючим, у що б то не стало, позбавити світ від дружин, які зраджують чоловікам

Ось моя історія, наприклад, не зовсім звичайна. Можливо допоможе комусь побачити щось нове. Обговорювати і засуджувати – це, вибачте, не до мене, я пережила дуже багато і зрозуміла – людина

Чоловік покинув мене через вигадані звинувачення….Чоловік покинув мене через вигадані звинувачення….

Ми прожили разом майже 4 роки. З них – 1 рік і 7 місяців намагалися зачати дитину. Але ніяк не виходило. Одного разу чоловік прийшов до мене на роботу і

facebook