fbpx

Заборонила матері приносити в будинок всіляке сміття, адже там живе її внучка, а мати образилася чомусь

Ми переїхали до моєї матері всього на 5 місяців, доки не завершиться наш ремонт. Роботи в нашій новій квартирі лишилося зовсім не багато. Але з маленькою дитиною на руках не дуже б хотілося нюхати та вдихати запах фарби, лаку та інших токсичних матеріалів.

Мама давно вже живе сама, батька не стало років 5 назад, брат з дружиною та племінником проживає на іншому кінці міста і буває у мами таким же рідким гостем, як і ми.

У мами 3кімнатна квартира, тому одна кімната лишилася братова, одна моя. Мені звісно що хотілося б поселити дитину окремо, а нам з чоловіком окремо. Доньці Соломії було вже 4 рочки, вночі вона не вставала, спала відмінно, набагато краще ніж з нами в кімнаті. Я попросила маму про те, щоб поселити нас в окремі кімнати. Але ні, вона не згодилася. Я не стала сперечатися, адже мене гріла думка про те, що всього якихось декілька місяців розділяють мене з омріяним своїм житлом. Робочі були толковими, тому обіцяли завершити все ще раніше.

Як же я помилялася щодо того, що лишилося зовсім мало і цей період ми швидко переживемо. Дні тягнулися так довго, як ніколи. У мами була одна особливість, вона буде любила нести додому всякий непотріб. Мені то всеодно було, але я її просто попросила, щоби в нашу кімнатці на кухню вона нічого чужого не заносила. Мало що? В нас малеча дуже схильна до алергії, особливо на горіхи всякі, арахіс, мигдаль.

Одного разу у дитини піднялася температура, не могли зрозуміти чого, потім почалася задишка. В результаті виявилося що мала знайшла порожню баночку від арахісового масла. Чотирирічна дитина ще не сильно розуміє що є що, а от матері нашій варто було б бути обережнішою. Після того випадку я просто заборонила матері приносити в будинок все, що зв’язано бодай якось з горіхами.

Вона дуже образилася, розказує всім тепер, що я погана донька, мало того що дитину не догледіла, так і її винною зробила. Але я ж попереджала, невже так важко подумати які можуть бути наслідки?

Related Post

Люблю чоловіка, але потребую уваги інших чоловіківЛюблю чоловіка, але потребую уваги інших чоловіків

У нас з чоловіком двоє дітей. Я працюю. Чоловіка дуже люблю, але помічаю гостру потребу в спілкуванні і флірті з іншими чоловіками. Переживаю, якщо ніхто не звертає уваги на роботі.

Завезла подрузі допомогу, а та викинула її на смітникЗавезла подрузі допомогу, а та викинула її на смітник

Був час, коли я тільки починала свій бізнес, у мене було 2 невеличких магазинчика з різними віконними аксесуарами, ролети там, штори, сітки від комарів. Справа багато мізків не потребувала, головне

Понти, любов і водонагрівач… Дівчина обрала хлопця не з Мерседесом, а з гарячою водоюПонти, любов і водонагрівач… Дівчина обрала хлопця не з Мерседесом, а з гарячою водою

Прочитав про незвичайне знайомство і хочу поділитися своєю історією.  Навчаюся в університеті. Зазвичай у нас в місті гарячу воду відключають в липні-серпні, але в минулому році відключили в вересні. Причому

facebook