Заборонила матері приносити в будинок всіляке сміття, адже там живе її внучка, а мати образилася чомусь

Ми переїхали до моєї матері всього на 5 місяців, доки не завершиться наш ремонт. Роботи в нашій новій квартирі лишилося зовсім не багато. Але з маленькою дитиною на руках не дуже б хотілося нюхати та вдихати запах фарби, лаку та інших токсичних матеріалів.

Мама давно вже живе сама, батька не стало років 5 назад, брат з дружиною та племінником проживає на іншому кінці міста і буває у мами таким же рідким гостем, як і ми.

У мами 3кімнатна квартира, тому одна кімната лишилася братова, одна моя. Мені звісно що хотілося б поселити дитину окремо, а нам з чоловіком окремо. Доньці Соломії було вже 4 рочки, вночі вона не вставала, спала відмінно, набагато краще ніж з нами в кімнаті. Я попросила маму про те, щоб поселити нас в окремі кімнати. Але ні, вона не згодилася. Я не стала сперечатися, адже мене гріла думка про те, що всього якихось декілька місяців розділяють мене з омріяним своїм житлом. Робочі були толковими, тому обіцяли завершити все ще раніше.

Як же я помилялася щодо того, що лишилося зовсім мало і цей період ми швидко переживемо. Дні тягнулися так довго, як ніколи. У мами була одна особливість, вона буде любила нести додому всякий непотріб. Мені то всеодно було, але я її просто попросила, щоби в нашу кімнатці на кухню вона нічого чужого не заносила. Мало що? В нас малеча дуже схильна до алергії, особливо на горіхи всякі, арахіс, мигдаль.

Одного разу у дитини піднялася температура, не могли зрозуміти чого, потім почалася задишка. В результаті виявилося що мала знайшла порожню баночку від арахісового масла. Чотирирічна дитина ще не сильно розуміє що є що, а от матері нашій варто було б бути обережнішою. Після того випадку я просто заборонила матері приносити в будинок все, що зв’язано бодай якось з горіхами.

Вона дуже образилася, розказує всім тепер, що я погана донька, мало того що дитину не догледіла, так і її винною зробила. Але я ж попереджала, невже так важко подумати які можуть бути наслідки?

Related Post

Мої ревнощі руйнують стосунки з коханоюМої ревнощі руйнують стосунки з коханою

Я люблю свою дівчину, і вона мене, але іноді хочеться розірвати відносини, повернути ті часи, коли я не був емоційно залежимо від когось. Мені здається, вона спеціально викликає в мені

Не бачу дівчину в якості дружини, але і розлучитися не наважуюся Не бачу дівчину в якості дружини, але і розлучитися не наважуюся 

Зустрічаюся з дівчиною більше трьох років. За цей час ми то сходилися, то розходилися. Зараз замислююся про сім’ю і шлюб, але не бачу її в ролі дружини або матері. Ми