– Задоволена, це через тебе все, та нехай би ти щастя не знала, сестра ще називається

Карина, дивися хто приїхав, Машка, красуня яка, заходи в квартиру, не стій в порозі, давай, заходь.

-Ну привіт, сестричко, що це ти надумала до нас приїхати, невже в місті так все погано, кімнату свою не віддам, не думай навіть. Я ж казала що не довго ти в місті протягнеш, от тебе хвалили всі, а я знала що приїдеш назад.

Карин, не переживай, я вас звідси ж не вижену, живіть скільки влізе. – Це ти зараз так кажеш, а час прийде, бабулі не стане, так ти сестра то на вулицю викинеш.

-Карин, та май совість, бабусі 60 тільки, чого я маю когось кудись викидати, і бабця наша ще, дай Боже проживе довго, нема чого завчасно Бога гнівити. Мені доречі квартиру дали в місті, я приїхала…

-Ти приїхала похвастатися як в тебе все добре склалося, он шмотки нові натягла, щоб мене подратувати, а не вийде, заміж я скоро виходжу, не тільки тобі одній щастя ложкою черпати.

-Каринка, нерозумна була, такою і лишилася. Не треба мені нічого від вас, я то гостинців навезла, тобі сукню нову, сестричко, ти що, досить вже дутися. Де твій жених, скоро буде?

Сіли за стіл, Карина не знаходила собі місця, все чекала на Колю. Коли Микола прийшов він відразу поклав оком на Машу. І коли дівчина пішла мити посуд, він під приводом того що буде допомагати почав до неї чіплятися.

Машка дала ляпаса і виштовхала його з кухні. Пішла і розказала все Карині. Та в сльози, не повірила, вирішила що сестра і чоловіка в неї хоче забрати, наговорила грубощів. І від тої сварки Маші стало погано. На ранок прийшла новина з лікарні, що Маша втратила дитину. Вона ж приїхала сказати що теж заміж йде, але не наважувалася, щоб сестрі не було образливо.

Карина навіть в лікарню не прийшла провідати, потім все ж вийшла за Колю, а через рік лишилася з малятком на руках, бо він пішов до іншої. Бабця дійсно пішла він цих нервів рано. Карина приїхала в місто, постукала до Маші в двері.

– Задоволена, це через тебе все, не буде тобі щастя, сестра ще називається, дивись, що мені тепер з цим робити і ткнула пальцем в дитину. Маша подивилася на неї і забрала немовля. Більше Карину в місті не бачили.

Related Post

Він не зводив погляду з екрану телевізора, на екрані було його фотоВін не зводив погляду з екрану телевізора, на екрані було його фото

Мій друг втік з дому. Нещодавно йому виповнилося 16 років. Хлопець посварився з батьком. Чоловік постійно на хлопця кричав. Йому не подобалися друзі, захоплення і оцінки сина. Говорив, що він

Хотіли надурити батьків, щоб жити спокійно, а самі взяли і закохалися. Як тепер все виправити?Хотіли надурити батьків, щоб жити спокійно, а самі взяли і закохалися. Як тепер все виправити?

Батьки Яни були дуже забезпеченими людьми. Не з тих хто обкрадав народ заради власної вигоди. Вони заробили на своє життя самостійно, завдяки праці, завдяки гарним знанням та безсонним ночам. Яна

Скінчилося тим, що син пішов з дому до свого біологічного батькаСкінчилося тим, що син пішов з дому до свого біологічного батька

З Мишком ми зустрічалися близько пів року. Я його дуже любила, все було чудово. А коли я сказала, що вагітна, Мишко відразу змінився: почав вимагати, щоб я зробила аборт, але