fbpx

Загалом у Світлани та Володимира народилося 4 дітей, але сумна звістка зашкодила їхнім планам бути щасливою повною сім’єю

Починати свою історію з банального, був теплий вечір я не стану.
Це життя і початок любові почалося в 1979 році! Світлані було всього 14 років (красиві чорні смоляні волосся, зелені як смарагд очі, невисокого зросту, худорлява). Жили вони бідно мама і тато працювали на фермі, Світлана вчилася в 8 класі в найближчому селі!

Возив її в школу сусід Володимир (18 років), коли їхав на роботу. Вона закохалася, божевільною дитячою любов’ю, він не ігнорував її уваги. і ось через час він запропонував їй зустрічатися! Романтиком він не був, квіти і цукерки пішли в сторону. І ось воно сталося (перша ніч). Світлана завагітніла (але як ви розумієте в Радянському Союзі близькості не було). Це все було виставлено на загальний огляд і суд. Володимир не дав її в образу і забрав жити до свого рідного дому!

Через 9 місяці народилася чудова дочка Оксана, життя почало бити ключем! Ще через рік народилася ще одна донька Оля!
Сподіваюся я вас зацікавила, у цій сім’ї Світлани та Володимира, народилося чотири дочки і синочок! Прожили вони разом 24 роки, але хвороба (гіпертонія) забрала життя Володимира у віці 43 років.

Світлана залишилася одна з ще маленькими двома дочками (10 і 13 років), і все ж вона впоралася! Минуло вже 16 років і запитати у Світлани кого вона любить, вона відповість кожному, що своїх дітей адже в кожному з них є частинка Володимира!

Ця історія про мою маму і тата, я знаю що кохані не вмирають, а просто поруч бути перестають! Наша мама досі його любить, і кожен з нас носить його частинку в серці!

Related Post

Не можу вибрати одного з чоловіківНе можу вибрати одного з чоловіків

Я познайомилася відразу з двома молодими людьми. Один з них мій сусід, чуйний, добрий, порядний, справжній красень. Він допомагав мені з господарськими справами і познайомив зі своїм другом. Друг запропонував