Загалом вона горда, егоїстична кар’єристка, і стоїть на своєму. Хоча стверджує, що хоче дітей та сім’ю

Зустрічаємось з Наталею 2 роки. Вона старша на 4 роки. Живу у неї. Наташа вічно докоряє мені за те, що я не працюю. І я розумію, що це справді так, але я одразу їй сказав, що поки що не можу нічого дати.

Звільнився з роботи на початку стосунків, і поїхав у село робити бізнес братові, бо обіцяв йому допомогти. Нічого розумного з цього звичайно не вийшло, трохи попрацювавши, закрилися.

Нині збирався вже постійно жити з дівчиною, працювати та наживати разом. Але так вийшло, що вона вирішила зі мною розлучитися, тому що я нібито завжди все добре бачу в чорному кольорі.

Почала казати, що я капаю на мозок і не даю життя і відпочинку (на цей час вона на відпочинку в Європі). А я просто хвилююся, та не довіряю їй. Тому що були випадки у наших стосунках.

Наприклад, я нещодавно побачив, що вона слідкує за своїми колишніми в соцмережах і навіть захоплюється одним з них, як творчою особистістю та не бачить у цьому нічого поганого. Знайомитись із чоловіками, нібито для пізнання світу, спілкування.

Був випадок, Наталя випивала на квартирі з колегами чоловіками і вона одна дівчина. Я вважаю це все ненормальним. Плюс до того мене дратує її ставлення до мене, завжди в опозиції. Їй не подобаються прості речі.

Багато разів просив поїхати зі мною в село, на що отримав відмову і навіть деяку огиду. Наталі більше подобаються дорогі готелі та поїздки за кордон. Я пропонував їй піти одне одному на зустріч у цій справі та розділяти інтереси. Вона мене не чує.

І так, можливо, через це я ображаюся і починаю її дорікати. І, можливо, дуже зриватися. Зараз вона мене заблокувала і сказала, щоб я забирав речі та йшов (уже не вперше). Але цього разу сказала, що я вбив усе кохання.

А я просто хотів, щоб вона мене почула. Вона зараз знаходиться на відпочинку в Європі, я в селі у батьків. Я усвідомлюю, що виношу їй мозок, але мені здається, на це є причини. Тому що вона не розуміє очевидних речей, перерахованих вище. Не шанує мене.

Не вважає себе ні в чому винною. Загалом вона горда, егоїстична кар’єристка, і стоїть на своєму. Хоча стверджує, що хоче дітей та сім’ю. Я тепер і сам не знаю хто має рацію, кому треба змінюватися. І взагалі, що робити. Як її повернути та показати їй, що вона помиляється. Прошу підкажіть. Дуже її люблю. Заздалегідь вдячний.

You cannot copy content of this page