Захоплюйтесь чоловіком, йому насправді багато не треба

«Все, дістала, розлучатимусь», – сказав нервово Андрій. Пояснив: дружина завжди чимось незадоволена, завжди бурчить чи іронічно висловлюється. Мій друг не вигадував, так усе й було, а я нерідко до них приходив.

Андрій, наприклад, добре готує. Але дружина обов’язково скаже: “Солі забагато” або “Пересушив ти м’ясо”. І нічого більше не скаже.

Загалом я проти розлучень, особливо коли діти. Особливо через дурниці. Ну, бурчить дружина – не слухай. Не зраджує ж. Умовив Андрія не валяти дурня, а пояснити дружині, що саме «дістало». Він поговорив з нею, наче налагодилося.

Незабаром приходжу до них у гості, Андрій запік рибку в духовці. Чудово запік. Як людина неодружена і голодна, я жадібно їм, тільки мурчу: «Боже, як же смачно!». І тут раптом дружина Андрія – кривилася, кривилася – і як скаже: «Переборщив ти з приправами …». І вся оцінка. Андрій схопив блюдо з рибою – бац! – об підлогу. І пішов.

Незабаром вони розлучилися. А потім Андрій зустрів іншу жінку. Але про це наприкінці.

Чоловіку важливо чути похвалу та захоплення. Так, від жінки, яка поряд. Чоловіки у цьому сенсі немов діти. Від цього вони стають кращими та веселішими. Старанніше навчаються, без двійок (жартую).

Ні, серйозно, жіноче захоплення – найголовніший чоловічий стимул. Не медаль від уряду, не грамота від начальства – ні, тільки жіноче захоплення.

Тут деякі жінки закричать: «Ага, а мій взагалі нічого не робить, на дивані валяється!» Правильно, багато хто валяється. Може тому й валяються, що немає стимулу.

Але якщо він посунув шафу чи – о диво! – раптом полагодив розетку, от і привід для захоплення. Не бубоніти: «Підлогу подряпав», а вигукнути: «Який же ти молодець!».

Чоловіки – істоти невигадливі, заявляю щиро і по секрету, нас дуже легко купити, зачарувати, звабити. Просто подивитись із захопленням і сказати: «Ну ти даєш!». Ми готові. Готові рухати хоч усі шафи в квартирі. А ще повісити люстру, фіранки, змастити велосипед сина, збудувати дачу, написати роман. І навіть сходити до магазину.

Спробуйте захопитися будь-якою нісенітницею, що він зробив – побачите реакцію. Навіть якщо зробив не дуже, тут не всі майстри – все одно захоплюйтесь. Обійміть, поки він стоїть весь спітнілий і замучений. Без жіночого захоплення чоловік чахне та тупіє. Сімейне життя його втомлює і бісить.

Я впевнений, що половина розлучень у нас через те, що дружина не вміла і не хотіла чоловіка похвалити. Вона тільки бурчала, бухтіла, іронізувала. І тоді чоловік зовсім нічого не хоче, навіть сексу не хоче, бо це пов’язані речі. Захоплений жіночий погляд – найкращий засіб підвищення самі знаєте чого.

Так ось фінал про Андрія. Йому пощастило. Його нова дівчина захоплювалася навіть яєчнею з помідорами, яку Андрій нашвидкоруч їм готував. Щиро захоплювалася. І Андрій мені незабаром зізнався: «Слухай, як мало треба для щастя».

Захоплюйтесь чоловіком, йому справді багато не треба.

Related Post

Чоловік дуже ображається, що я не спілкуюся з його сином від першого шлюбу належним чиномЧоловік дуже ображається, що я не спілкуюся з його сином від першого шлюбу належним чином

Коли я виходила заміж, син чоловіка від першого шлюбу не так часто був у нашому житті. Потім, коли народилася наша спільна дитина, колишня дружина почала випихати свого сина до нас

Пропрацювали місяць, а нам всього півтори тисячі дали, але я не стала звільнятисяПропрацювали місяць, а нам всього півтори тисячі дали, але я не стала звільнятися

Після 3 курсу університету прийшло розуміння того, що більше немає сенсу просиджувати штати, і треба йти на роботу. Нас з подругою запросили в один офіс на співбесіду, робота була не

На весілля сестрі я купила пральну машинку, з чоловіком радитись не стала, а він тепер пропонує розлученняНа весілля сестрі я купила пральну машинку, з чоловіком радитись не стала, а він тепер пропонує розлучення

Ми з моєю молодшою ​​сестрою Олею завжди були дуже дружні. На відміну від інших дітей, ми ніколи не сварилися через іграшки чи батьківські подарунки. І навіть навпаки, були готові віддати