ЦЕ EASY Життєві історії Закохалась у одруженого … Іронічно вийшло

Закохалась у одруженого … Іронічно вийшло

Ніяк не виходить бути разом. Історія безглузда-то за своєю суттю. Шкода, що це моя безглузда історія.

Я закохалася в одруженого чоловіка. Я вважаю, що ще тоді, шість років тому, він про все здогадувався. Не хотіла розбивати його сім’ю або давати помилкові надії.

Але і коханкою бути не хотіла. Він мені іноді робив компліменти – але не більше того. Так все і тривало, якби я не вийшла заміж півтора роки тому.

Він продовжував надавати мені невеликі знаки уваги. А я звела спілкування до мінімуму, хоча продовжувала любити одруженого чоловіка.

Ні, не подумайте нічого такого, я дуже позитивно ставлюся до свого чоловіка. У мене велика симпатія до нього. Але не більше того.

У таємниці я продовжую кохати того першого.

І ось недавно я дізнаюся, що той чоловік, якого я насправді люблю, розлучився. І немов знак з небес – я дізнаюся, що вагітна. Природно, йти від чоловіка не буду, оскільки … Чорт, занадто багато цих “оскільки”.

Ймовірно, це вищі сили так жартують зі мною. Як бути далі? Я не знаю…

Related Post

Якщо сподобався одружений, майбутнього немає, а значить не треба ламати голову над темою “а раптом не вийде?”Якщо сподобався одружений, майбутнього немає, а значить не треба ламати голову над темою “а раптом не вийде?”

Прочитала і вирішила теж трохи розповісти про себе. Років 15 тому закохалася по вуха в одруженого. Довго росходидися, але все таки пішла. Причому був момент, коли він пішов з сім’ї

– Хлопець виявився алкоголіком, чого я тільки не натирпілася…– Хлопець виявився алкоголіком, чого я тільки не натирпілася…

Був у мене хлопець. Любив він випити. І ось одного разу, після тижневого запою, вирішив він кинути пити. Проходив цей процес вкрай важко. Мого коханого кидало то в жар, то

Коханець розповідає мені про свою дружинуКоханець розповідає мені про свою дружину

Я вже 11 років у розлученні. Є онук, цікава робота, і не одна. Живемо разом з донькою-школяркою. Перші роки після розлучення ще сподівалася зустріти чоловіка для спільного життя, але траплялися