Закохалась у одруженого … Іронічно вийшло

Ніяк не виходить бути разом. Історія безглузда-то за своєю суттю. Шкода, що це моя безглузда історія.

Я закохалася в одруженого чоловіка. Я вважаю, що ще тоді, шість років тому, він про все здогадувався. Не хотіла розбивати його сім’ю або давати помилкові надії.

Але і коханкою бути не хотіла. Він мені іноді робив компліменти – але не більше того. Так все і тривало, якби я не вийшла заміж півтора роки тому.

Він продовжував надавати мені невеликі знаки уваги. А я звела спілкування до мінімуму, хоча продовжувала любити одруженого чоловіка.

Ні, не подумайте нічого такого, я дуже позитивно ставлюся до свого чоловіка. У мене велика симпатія до нього. Але не більше того.

У таємниці я продовжую кохати того першого.

І ось недавно я дізнаюся, що той чоловік, якого я насправді люблю, розлучився. І немов знак з небес – я дізнаюся, що вагітна. Природно, йти від чоловіка не буду, оскільки … Чорт, занадто багато цих “оскільки”.

Ймовірно, це вищі сили так жартують зі мною. Як бути далі? Я не знаю…

Related Post

Не розумію, чоловік мені зраджує або я зійшла з розумуНе розумію, чоловік мені зраджує або я зійшла з розуму

За два місяці до Нового року у нас зіпсувалися відносини з чоловіком, на мої спроби щось вирішити він тільки відмахувався. Я ревнувала його. Він заговорив про розлучення. А після Нового

Моя мама влаштувала перевірку, щоб мій тато (тоді ще просто хлопець) прочекав її 4 години на зупинціМоя мама влаштувала перевірку, щоб мій тато (тоді ще просто хлопець) прочекав її 4 години на зупинці

Ця історія сталася в той час, коли не було ще нічних клубів, дискотек, мобільних телефонів, соціальних мереж. Та й самого Інтернету теж не було. Хлопці та дівчата знайомилися в живу,

facebook