Закохалася на прийомі у лікаря

Нещодавно була у лікаря. Він виявився симпатичним молодим чоловіком. Постійно думаю про нього, він мені наснився. Не можу зважитися на переписку з ним в соцмережах. Підкажіть, як бути в цій ситуації?

Алісія, 35 років
Алісія, чим ви ризикуєте, якщо напишете молодій людині повідомлення в соцмережах? Що трапиться, якщо він раптом не відповість? Ви щось втратите від цього? Замість того щоб спробувати спілкуватися, ви мучите себе сумнівами. Від цього сил і душевного спокою залишається все менше, а образ молодої людини стає все бажанішим і менш доступними. Виходить замкнуте коло, по якому ви продовжуєте бродити, переводячи себе.

Можливо, варто ще раз сходити на прийом до цього лікаря, щоб відокремити його образ, який ви собі створили, від нього самого. Заодно і здоров’я перевірите. Тоді вже можна буде більш уважно прислухатися до своїх почуттів і зрозуміти, чи правда вам подобається цей чоловік, або це було щось інше, що з’явилося після першої і єдиної зустрічі з ним. Якщо ваша тяга до нього не згасне, а думки про спілкування з ним будуть займати весь ваш час, тоді, може, варто все ж ризикнути і написати?

Він може і не відповісти вам, в тому числі тому, що це суперечить етичному кодексу лікаря. Але ви будете точно знати, що спробували і зробили перший крок. Можливо, це краще, ніж зараз картати себе за те, що ніяк не можете зважитися на спілкування, а потім – за те, що, можливо, упустили свій шанс. Вибір за вами.

You cannot copy content of this page