Перейти до вмісту

Закохалася не в людину, а в образ.. слухала радіо, і зрозуміла, що ведучий моя доля. Навіть вийшло з ним зустрітися, але яке же було моє розчарування, коли побачили його вживу…

  • від

Щоранку, виходячи з дому на роботу, я включаю місцеве радіо. Там незмінний ведучий, якого звуть … нехай буде Вадим, вітається зі слухачами, бажає їм доброго ранку і включає бадьору музику.

У нього відмінний смак, я постійно поповнюю свій плейлист його улюбленими композиціями, та й в цілому його смаку довіряю.

Як вам пояснити? Це не сталося раптово, все відбувалося поступово. Я зрозуміла, що не можу провести день нормально, якщо не послухала його ранковий ефір. Його голос, він щось розбурхує в мені, і я оживаю, прокидаюся, радію життю, навіть якщо за вікном жахлива погода і ллє, як з відра.

Я знала, наскільки це дивно і ненормально, але все одно продовжувала представляти його, яким він міг би бути.

У моїх фантазіях це був високий хлопець, з милою посмішкою, розпатланим волоссям, кумедними ямочками на щоках. Він явно душа компанії, з ним не будеш нудьгувати, а ще він романтичний і ніжний.

Я закохалася в нього, завдяки його голосу, і зустріч з ним стала нав’язливою ідеєю. З цим мені допомогла подруга. У радіостанції була своя група в ФБ, де люди могли замовляти композиції, грати в вікторини, і так далі.

Я, звісно ж, постійно там сиділа, але одного разу моя подруга прислала їм пост в рубрику “запропонувати новину “. Вона написала, звертаючись до цього ведучого, що є дівчина, закохана в нього, і якщо він згоден на зустріч, нехай зв’яжеться з нею.

Я не сподівалася, що з цього щось вийде і була в повному шоці, коли він погодився на побачення.

Я збиралася, як в хмарах літала. Вибрала гарну сукню, навела зачіску, макіяж. Серце виривалося з грудей, коли я йшла по вулиці в призначене місце. Він чекав мене в парку, як і домовилися – біля фонтану. Я побачила його і здивувалася.

Що вам сказати? Ямочки на щоках дійсно були, але вони виявилися єдиним збігом з придуманим мною образі. Він був повним. Дуже повним, просто величезним, на тлі худенької мене. Я розгубилася, але зробила вигляд, що все добре, навіть гуляла з ним кілька годин. Але тепер його голос, який я вперше чула вживу, викликав в мені хвилі розчарування.

Після побачення я прийшла додому і проревіла півночі. Мій гарний ведучий з фантазій виявився взагалі не таким. І тепер він постійно дзвонить мені, пише, пропонує зустрітися, а я не знаю, як сказати, що більше цього не хочу.