Перейти до вмісту

– Закохалася по скайпу, як дівчисько років 15

  • від

Вітання. Я чоботар без чобіт. Допомагаю людям, а собі не можу. Ситуація в принципі стандартна, але я в глухому куті.

Тому, що зрозуміла, що закохалася … і напевно по справжньому, бо не розумію за що я люблю цього чоловіка ..Чоловіка, якого навіть в живу не бачила, так як він живе за 2000 км від мене ….

Отже, про все по порядку. Гостювала я цього літа в іншому місті у рідних. Від нудьги зареєструвалася на сайті знайомств.

Два місяці було трохи сумно, але за тиждень до від’їзду, відбулося щось неймовірне. Я закохалася з першого погляду … ніколи такого не було.

Як дівчисько 15 річна, а мені ж уже 25 років …. Наскільки я зрозуміла, то наші симпатії були взаємні ..але він такий пошляк … .Знову ж, мене це не відштовхнуло від нього. Я просто тонула в його очах … ви скажете “ось на фотках вони всі красиві мачо, а в житті зовсім інше” … ні, пізніше він надсилав мені відео відвертого характеру, де демонструє своє атлетичне тіло …

Істинний нарцісс.. він так себе любить ..я завжди цьому дивувалась.

Коли він демонстрував свій прес і мускули..я свою увагу зупиняла на його чуттєвих губах, овалі обличчя ..його  світлому волоссі і досить темних бровах …

Пізніше, ми почали спілкуватися в іншій соціальній мережі, обмінювалися голосовими повідомленнями … в результаті, я почула його голос … його манеру спілкування і роздуми … і зрозуміла, що остаточно закохалася …

Мені хочеться розповісти йому про свої почуття, але вони йому не потрібні. Йому потрібне тільки ліжко.  Він просто мене хоче, до нього ніяких претензій … у нас прям як в пісні “Ти не далася, якщо хочеш то дай мені … пару зустрічей і після бай бай …”

Ніколи нічого мені не обіцяв … а лише говорив, що просто мене хоче … і таких, як я у нього … я думаю, що багато …

Якось він запросив мене в скайп, але я повинна була там роздягтися … я звичайно ж відмовилася … А потім, коли я сама попросила його, щоб він показав мені свої неймовірно красиві очі, хотілося просто подивитися на нього … він сказав “ну, можно колись в неділю” …. Час йшов  … тиждень… а він так і не написав ….