Закохалася у чоловіка сестри і просто не можу втриматися….

Як позбутися від любовної лихоманки?

Я з тих циніків, хто все життя ледь не з піною у рота стверджує, що справжнє кохання не існує.

Але все трапляється вперше. Мені довелося закохатися в чоловіка тільки в 37 років. І, якщо чесно, краще б я ніколи не дізналася, що таке справжня любов.

Об’єкт моєї любові – це чоловік моєї молодшої сестри. Сестрі 24 роки, а йому 29 років.

Мене немов струмом пронизало, коли я його побачила. Щоб не видати свого хвилювання на сімейних зустрічах все частіше мовчала. Намагаюся також тримати язик за зубами щоб випадково чого-небудь не ляпнути.

Думала, що цей стан пройде з часом, але ні … Почуття тільки наростають. А останнім часом зовсім погано. Дійшла до того, що стежу за ним через соціальні мережі. Ну ось для чого мені це ?!

Якби це був не чоловік моєї сестри, то я б зробила все, щоб відвести мужика, але з сестрою так не поступлю.

Хто-небудь знає, як позбутися від любовної лихоманки? Мені вже фізично погано від цього стану: не можу зосередитися, не можу нормально мислити, не можу нормально жити.

Вже вся виснажена і без сил.

Related Post

Людку знайшли непритомною біля будинку покійної відьмиЛюдку знайшли непритомною біля будинку покійної відьми

Містиці, яка відбувається на Хеллоуїн в наш час, напевно, ніхто вже й не дивується. Адже ніч з 31 жовтня на 1 листопада вважається однією з найбільш загадкових подій з давніх

Як відрізнити самооцінку від корони?Як відрізнити самооцінку від корони?

Приїхала до нас з чоловіком погостювати родичка чоловіка, по бізнесу. Відносини у нас з нею теплі, любимо поговорити. Чоловік часто любить переходити кордони і навмисно провокувати / ображати людей, в

Якщо сподобався одружений, майбутнього немає, а значить не треба ламати голову над темою “а раптом не вийде?”Якщо сподобався одружений, майбутнього немає, а значить не треба ламати голову над темою “а раптом не вийде?”

Прочитала і вирішила теж трохи розповісти про себе. Років 15 тому закохалася по вуха в одруженого. Довго росходидися, але все таки пішла. Причому був момент, коли він пішов з сім’ї

facebook