fbpx

Закохалася у чоловіка, який просто покинув мене коли дізнався про мою хворобу

Я одружена. Двоє дітей. Шлюб дуже складний, без близькості, без розуміння, без підтримки. Я хотіла розлучитися, але діти не бажали цього. І я хворіла.

Просто протягом 12 років остригаю себе наголо і мучилася від цього.
Потім, одного разу мене запросили на роботу в село, паралельно з роботою в міській школі, і там я зустріла його – свого чоловіка.

Так мені здавалося довгі роки до вчора. Я його дуже любила, і світ став для мене яскравим таким. Я досягала висот в кар’єрі і в стосунках з дітьми.

Потім у мене був рак. Коханий мене не підтримав. Повернувшись з лікарні, я знову не змогла відмовитися від нього. Потім він часто став їздити в різні країни.

Начебто постійно пропонував заміж, але ніколи і нічого для цього не робив. Тільки на словах і тільки з метою, щоб я відмовилася від цього.
Він теж був одружений, не розлучався, але робив мені пропозиції. Загалом, кошмар.

Зараз я його давно не бачила, все згадувала хороше, що було між нами. Вчора подзвонила, він попросив його нагодувати, я це зробила, а потім він мене дуже налякав своєю поведінкою.

Погано, що в будинку у мене люди перестали сміятися, діти огрубіли і не тягнуться вже в будинок. Спасибі, що вислухали. Я не буду більше зустрічатися з цією людиною, мені дуже соромно, я каюся в своїх вчинках.

Related Post

Хлопчик який мав дар передбачати, передбачив свою смерть…Хлопчик який мав дар передбачати, передбачив свою смерть…

Кажуть, що діти в ранньому віці здатні бачити щось, що ніяк не знаходить пояснення в офіційній науці. Тому яскраве підтвердження розповідь, заснований на спогади з дитинства. У нашому будинку жив

Ми не разом, але я страшенно його ревнуюМи не разом, але я страшенно його ревную

Мені «пощастило» закохатися в одруженого. Звичайно, відразу ж сказала собі «стоп», адже це проти моїх принципів. Залишається лише питання, як боротися з катастрофічними нападами ревнощів. Ревную його не стільки до