fbpx

Закохалася у чоловіка, який просто покинув мене коли дізнався про мою хворобу

Я одружена. Двоє дітей. Шлюб дуже складний, без близькості, без розуміння, без підтримки. Я хотіла розлучитися, але діти не бажали цього. І я хворіла.

Просто протягом 12 років остригаю себе наголо і мучилася від цього.
Потім, одного разу мене запросили на роботу в село, паралельно з роботою в міській школі, і там я зустріла його – свого чоловіка.

Так мені здавалося довгі роки до вчора. Я його дуже любила, і світ став для мене яскравим таким. Я досягала висот в кар’єрі і в стосунках з дітьми.

Потім у мене був рак. Коханий мене не підтримав. Повернувшись з лікарні, я знову не змогла відмовитися від нього. Потім він часто став їздити в різні країни.

Начебто постійно пропонував заміж, але ніколи і нічого для цього не робив. Тільки на словах і тільки з метою, щоб я відмовилася від цього.
Він теж був одружений, не розлучався, але робив мені пропозиції. Загалом, кошмар.

Зараз я його давно не бачила, все згадувала хороше, що було між нами. Вчора подзвонила, він попросив його нагодувати, я це зробила, а потім він мене дуже налякав своєю поведінкою.

Погано, що в будинку у мене люди перестали сміятися, діти огрубіли і не тягнуться вже в будинок. Спасибі, що вислухали. Я не буду більше зустрічатися з цією людиною, мені дуже соромно, я каюся в своїх вчинках.

Related Post

Моя дружина врятувала мені життя, а я вигнав її з дому вагітнуМоя дружина врятувала мені життя, а я вигнав її з дому вагітну

Я їжджу по різним майстер класам. Така в мене робота, я експерт в галузі геології. Маю молоду і красиву дружину. Вона працює віддалено вдома якимсь дизайнером, проекти розробляє чи що?

Хлопець з міста в селі довго не захоче жити, адже тут потрібно важко працюватиХлопець з міста в селі довго не захоче жити, адже тут потрібно важко працювати

Коли дочка зібралася заміж, я казала, щоб вона знайшла собі іншу пару, адже Андрій живе у великому місті, а ми сільська родина. Хлопець з міста в селі довго не захоче

Вадим доводив всім своїм друзям та родичам, що Оля його дочекається, що за рік життя в різних містах почуття не вщухнутьВадим доводив всім своїм друзям та родичам, що Оля його дочекається, що за рік життя в різних містах почуття не вщухнуть

Моя життєва історія не особливо багата на яскраві історії або небезпечні випадки. Я не встрявав у проблеми, ніколи не відрізнявся особливою активністю, тому в суспільстві було зарекомендувати себе досить складно.