Закохалася у хорошого хлопця, але моє минуле може його відштовхнути

Несподівано для себе я закохалася у хорошого та надійного хлопця. З ним можна без вагань створити сім’ю: жити у своєму будинку, виховувати діток, та бути щасливою.

Наші почуття були взаємними, він також мене любить. Запропонував мені руку і серце, та подарував гарну каблучку з невеликим діамантиком. Ну, хіба не мрія кожної дівчини?!

Мрія, але для мене неможлива. У мене є минуле, про яке він не знає. Якщо все чесно розповім, він точно не зрозуміє мене, і кине. А якщо приховаю, то в майбутньому все одно поплачусь. Рано чи пізно будь-яка брехня розкривається.

А ховати мені є що. Я вебмодель! Я показую себе, своє тіло, перед багатими чоловіками, що люблять розглядати прекрасних дівчаток.

Так, знаю, це заняття «непристойне» і відразу уявляєш образ розпусної дівчини. Але я не така. Хоча у це важко повірити. Так, я демонструю своє тіло, але приховую обличчя під маскою.

А прийшла я до такої діяльності випадково. Познайомилася якось з однією дівчиною, яка цим заробляє і, послухавши її захоплені розповіді про «легку» роботу, та великі гроші, вирішила, що теж хочу спробувати. І згодом переконалася у правдивості її слів.

На роботу я витрачаю не більше двох годин на день, а зароблені фінанси мені дозволяють винаймати квартиру, одягатися, їздити в подорожі, й ні в чому собі не відмовляти.

Я завжди думала, що будь-якої миті можу залишити роботу, без жодних наслідків для себе. Адже мене ніхто не знає.

Але одного разу я припустилася однієї фатальної для мене помилки. Мені терміново потрібні були гроші, і тому я погодилася приїхати до клієнта додому, і дозволити себе спостерігати «наживо».

Ніколи раніше цього не робила і не треба було починати, але ж хто знав. Приїхала я, значить, до клієнта додому, а ним виявився мій знайомий, колишній однокласник.

Я завжди була дівчиною красивою і, пам’ятаю, як він не раз намагався за мною приударити. Але на той час він був мені не цікавий.

Він нічим не виділявся серед інших хлопців, і не мав видатних зовнішніх даних. А шанувальників я завжди мала достатньо.

І ось я стою на порозі будинку клієнта, і бачу знайоме обличчя. Мені відразу стало ніяково від того, що моя таємниця розкрита.

Я відчула сором і, мабуть, залилася фарбою, а він стояв і нахабно посміхався. Для повної картини йому не вистачало лише потерти руки.

Уявляю, яке він одержав моральне задоволення. Перед ним стояла завжди недоступна йому дівчина, але, яка тепер нікуди не подінеться, бо куплена ним.

Я не могла піти, послуга була сплачена. Я провела у нього вдома близько години. Він сидів у кріслі, й уважно спостерігав за мною. А я була готова провалитися на місці.

І він почав мене шантажувати. Звісно, я не могла чекати від нього нічого іншого. Він був багатий, мав владу, і всім своїм виглядом показував, що звик брати все, що забажає.

Він зрозумів, що для мене ця робота — це моє таємне життя. Що я боюся розголосу і, тепер перебуваю повністю у його владі.

І я змушена була влаштовувати для нього приватні сесії. Ні, ми не зблизилися, він завжди тільки спостерігав. А я так і не знайшла спосіб злізти з його гачка, позбутися його влади наді мною.

Світ ніби змовився проти мене, вирішивши мені надавати тумаків, та позбавити спокійного життя. Одночасно з появою в моєму житті колишнього однокласника, я познайомилася з хлопцем, з яким у нас сталося кохання.

Він познайомив мене з друзями, з батьками, та запропонував руку та серце. Я йому сказала, що працюю фрілансером, та займаюся дизайном. Він повірив мені, і досі нічого не підозрює.

А колишній однокласник став натякати на ближчі стосунки. Став пропонувати фінансову незалежність, якщо я буду тільки його. Мені навіть думати про нього бридко!

Я дуже боюся втратити коханого, якщо розповім йому всю правду! Але, ще більше я боюся залежати від однокласника, та терпіти його шантаж! Що мені робити, підкажіть? Сподіваюся на ваші поради!

You cannot copy content of this page