Закохалася у свого викладача на Інтернет-курсах. Живемо одне від одного за тисячі кілометрів, але це все не важливо, відстань німого не означає

Познайомилися в інтернеті з хлопцем. Є загальний чат, де люди спілкувалися на певну тему, і серед інших ми почали листуватися в тому числі і з ним.

Відразу подумала, що дуже симпатичний, але нічого про нього ще не знала. А він незабаром почав проводити дзвінко в месенджері і демонструвати учасникам різні корисні штуки за нашою спільною темою, тобто в цілому навчав їх і виступав в якості викладача і наставника.

Тоді він мені став подобатися ще більше – розумний, милий, говорив красиво, реально в темі розбирався і просто приємний співрозмовник.

Надалі у мене з’явилося одне серйозне завдання по нашій тематиці і він з радістю погодився допомогти. Загалом, телефонувала і ми стали спілкувалися тільки вдвох і лекції проводив він лише для мене.

Коротше, дійсно допоміг мені і багато чому навчив, причому абсолютно безкорисливо і від душі.

На той час я вже просто танула від одного звуку його голосу, а при погляді на його фото в животі починали літати метелики.

Наважилася написати йому про це, але звичайно в м’якій формі, щоб не злякати своїми почуттями.

Якраз під час роботи над своїм завданням я слухала одну пісню, при цьому переглядала наші з ним лекції. І пісня стала чітко асоціюватися з ним і також як він викликати бурю емоцій.

Ось приблизно про це я і написала. Він дуже здивувався, але йому було приємно, тому що ніхто йому ніколи такого не писав.

Проект мій закінчився і … Тепер я не знаю що мені робити і як діяти.

Дуже хочу спілкуватися з ним ближче, з усіма наслідками, що випливають. Живемо ми один від одного за тисячі кілометрів, хоча при бажанні спосіб зустрітися можна знайти.

Але для цього потрібно зрозуміти, як же мені завоювати його увагу і просто привернути до себе?

Хотілося б почути порад про те, як в такому випадку можна поводитися і як точно не можна.

Прекрасно розумію, що вже точно не потрібно писати йому постійно з приводу і без, тобто ні в якому разі не нав’язуватися.

А також не потрібно вивалювати на нього все те, що я відчуваю і які емоції відчуваю до нього. Адже я розумію – він поки що особливо не виділяє мене серед інших учасників нашої групи. Але як же діяти?

Є ймовірність, що будуть ще нові проекти, де ми ймовірно знову будемо тісно співпрацювати, але поки що визначеності з цим немає.

Так само є ще один невеликий нюанс – він інвалід. Років 10 тому він потрапив в бійку і йому сильно дісталося. Втратив пам’ять і здатність рухатися.

Довго відновлювався, пам’ять частково повернулася і можливості тіла теж. Хоча каже, що половина тіла досі паралізована. Однак, ходить сам, машину водить, на велосипеді ганяє, будинок будує, знову ж одружений був, не так давно розлучився, дочка є – значить всі потрібні органи працюють.

Тому його особливість мене не турбує, хоча допускаю, що я ще багато чого про нього не знаю і все зовсім не так просто, як здається.
У будь-якому випадку, чекаю порад, як же мені завоювати цього чоловіка.

Related Post

Я завжди хотіла сім’ю, саме з ним. Подруга каже, що мені треба припиняти думати та жити нановоЯ завжди хотіла сім’ю, саме з ним. Подруга каже, що мені треба припиняти думати та жити наново

Я не знаю, що мені робити в ситуації, що склалася. Плакати щовечора протягом тижня — вже звичка, у горлі грудок, на душі біль, поговорити особливо нема з ким. Ми зустрічалися

Я не хотів руйнувати сім’ю, а тим більше товариша свого втрачатиЯ не хотів руйнувати сім’ю, а тим більше товариша свого втрачати

Є у мене хороший друг. Так сталося, що разом ми по життю крокуємо. Жили в одному місті, проте незабаром йому довелося переїхати в невелике село по роботі. Спочатку нудьгував він