ЦЕ EASY Життєві історії Закохалася у викладача, до якого хотіла потрапити на роботу, але він почав меневсюди блокувати і на роботу не взяв. Потім сказав, що заявить на мене, якщо я не перестану лайкати його дописи в інстаграмі

Закохалася у викладача, до якого хотіла потрапити на роботу, але він почав меневсюди блокувати і на роботу не взяв. Потім сказав, що заявить на мене, якщо я не перестану лайкати його дописи в інстаграмі

Я така не одна але все ж хотіла б виговоритися! Закохалася в викладача в інституті! Він у нас нічого не веде, я його зустріла випадково коли хотіла влаштуватися працювати в інституті секретарів на кафедрі або просто помічником.

У нас багато кафедр але мені сказали що йому терміново потрібна людина. І направили до нього. Я приходила йому сказала що мені потрібна робота. Він сказав що подумає і сказав що у них спочатку пробний день!

Минув тиждень, за цей тиждень я встигла знайти його в соціальних мережах ! Знайшла швидко, в інстаграмі. У нього багато класних фоток!

Йому вже 50, а мене це зовсім не бентежить! Коли розглядала фото сильно їм захопилася, закохалася! Такий сильне потяг до нього! Це щост  неможливе!

Так ось через тиждень мене покликали пару днів з ним попрацювати. Я написала йому раптом, що я подивилася всі його фото і що мені сподобалося, він сказав спасибі. Вранці теж намагалася поспілкуватися але він чомусь не захотів.

А найголовніше коли прийшла до нього, виявляється вони взяли якусь дівчину на роботу. А що він зі мною може просто провести нікому непотрібне стажування! Мене ще тішило дуже, що весь день вони зображували з дівчатами, що та дівчина, яку він взяв на роботу прогулювала робочий день і не відповідала на дзвінки і ще її звали також як мене Оля !!!

Нічого кращого він не міг придумати ??? Я відразу зрозуміла що обманює, але так нічого і не сказала! Я була дуже засмучена що мене не візьмуть на роботу. А коли я зізналася в своїх почуттях він мене відкинув. Я засмутилася ще більше. Стало боляче і прикро !

Він звичайний мужик і став випендрюватися? Я просто пропонувала спілкуватися! При тому що він розлучений. З родиною ситуація наступна.

Троє дітей вони вже дорослі! У нього вже навіть онуки є! Ось так. Але при цьому він любить багато жінок, любить громадські місця! Він товариський і до речі об’їздив Європу і з дітьми теж, а скільки у нього коханок невідомо!

Так ось коли все сталося найгірше я звичайно впала в депресію, і у мене є дивна особливість коли мене хтось кидає і починає блокувати я можу місяць вбити на те щоб з різних телефонів дзвонити хлопцеві щодня і принижуватися. Починаю страждати і не можу заспокоїтися хочеться взаємності і любові! А чомусь виходить така фігня.

Ну мій обраний препод звичайно такого злякався, не зрозумів і став лаятися, було дуже неприємно чути його погрози що він напише в поліцію поскаржиться в інститут!

До речі він скаржився в службу безпеки! Господи начебто такий сучасний бабій, симпатичний! Його між іншим малолітки цікавлять від 18 !!! А мені чомусь всі твердили про вік, мізки пудрили як же це я на такого мужика подивилася дорослого!

Між нами нічого не може бути! А він з усіма спілкується це ж образливо !!!
В результаті він не звертає на мене увагу, мало не клянеться що ніколи не зверне на мене увагу!

Зрозумійте мене будь ласка мені дуже дуже боляче що я зіпсувала його життя своєю появою! Що він як дівчину мене не розгледів! Хоча я начебто нормально виглядаю. Я струнка важу 50 кг при зрості 162! Не гладшаю ніколи! Зі смаком у мене все добре !!! Вивішу картинку з моєю фотографією!

Просто прикро що чоловік не звертає на мене увагу і ненавидить мене! Скрізь мене блокує ось недавно тільки він підписався на мене в інстаграмі і то все одно мене потім заблокував дуже я йому завадила що фотки надсилала!

Та ще він з моєї одногрупницею тепер листується !!! Так прикро ! Але вона намагається мені допомогти морально підтримати, з ним нічого не може зробити і я у неї перестала це просити. Це марно!

Related Post

Мама загрожує, що розповість дітям про мого коханцяМама загрожує, що розповість дітям про мого коханця

Я завжди намагалася догодити мамі: закінчила школу з медаллю, вчилася в музичній школі, брала участь в олімпіадах, вступила до інституту. Але відносини з мамою все одно були дуже складними, вона

Моя щаслива історія коханняМоя щаслива історія кохання

Я та людина, якій пощастило жити зі своїм незамінним шкільним коханням. Як же мені довго і тяжко далося це щастя! Нам зараз 70 років. Моя дружина моя однокласниця. Вона була

Але де ж був у цей час тато? Чи заслужив він те, як вчинили з ним його сини?Але де ж був у цей час тато? Чи заслужив він те, як вчинили з ним його сини?

Як же сумно часом усвідомлювати дітям, що їхній батько став старим. Особливо тим, у чийому житті батьківська роль була мінімальною. Усі турботи та проблеми були покладені на крихкі плечі матері