Закохалася в колишнього хлопця подруги через якого в неї був нервовий зрив

Сподобався хлопець колишньої подруги. Не просто якоїсь доброї знайомої, а саме спорідненої душі, ближче якої у мене нікого немає. Я знала все про її стосунки з цим хлопцям, кожну сварку, дрібниці, навіть інтимні подробиці. Розлучилися вони не на дуже веселій ноті, з його ініціативи.

У неї були сильні почуття, вона переживала, а я її втішала. Розрив став для подруги складним періодом у житті. Мало не загриміла в лікарню через нервовий зрив.

За допомогою моєї підтримки і регулярних походів до психолога вона змогла пережити розставання.

Кілька тижнів тому я випадково зустріла того самого хлопця – причину страждань моєї подруги. Не бачилися кілька років.

Ми розговорилися, згадали позитивні моменти, забігли в кафешку по дорозі. Він почав мені слати різні треки, перед сном бажати “На добраніч”. Все мило, чинно, благородно. Тонка нитка, заснована на загальному світогляді і інтересах, відразу пов’язала нас. Нічого не відбувалося, але було очевидно, до чого все йде.

І ми обидва були готові до цих відносин, адже знали одне одного довгий час.

Голос у моїй голові кричить: “Я – зрадниця! Як я можу так поступати з найдорожчою людиною ?! Згадай, як їй було важко! Спілкуватися за її спиною – уже справжня катастрофа!”.

Так, ви скажете, мовляв, поговори з нею, вона ж твоя подруга, вона тебе зрозуміє. Але у мене язик не повертається розповісти про свої почуття до того, хто буквально топче її в асфальт.

Після пережитого подругою вважаю, що мені було б правильніше викинути його з голови і жити далі. Адже вона – рідна людина. Але думка про можливе щастя з ним все не дає мені спокою. А як ви б поступили в такій ситуації?

Related Post

Дівчат, хочете історію про те, як я знайшла справжню любов тільки в 39 роківДівчат, хочете історію про те, як я знайшла справжню любов тільки в 39 років

Всю молодість жила з людиною, яку під кінець наших відносин навіть бачити не могла. Мої батьки прожили в шлюбі все життя. І для них шлюб – це щось таке, що

Мої рідні намагаються розвести нас з чоловіком. Що робити?Мої рідні намагаються розвести нас з чоловіком. Що робити?

Ми з чоловіком знайомі 20 років, у кожного за спиною невдалий шлюб. П’ять років тому зійшлися, три роки офіційно одружені. У нас прекрасні партнерські відносини, побудовані не на любові в

Вадиму подзвонила його колишня Аня, яка заради нього вирішила розбитися на машиніВадиму подзвонила його колишня Аня, яка заради нього вирішила розбитися на машині

Дзвінок мобільного розірвав тишу на тисячу дрібних шматочків, тут же осіли на стіни. Він глянув на екран – її номер. Вдихнувши на повні груди, він відповів на дзвінок: – Алло.

facebook