Закохалася в одруженого шефа

І так історія почалася три роки тому. Тоді будучи молодою і не досвідченою дівчиною, тільки що закінчила навчальний заклад, я перебувала в пошуках роботи. Обійшовши багато фірм, мене все ж взяли на посаду секретаря.

Шеф був молодий і привабливий, але вимоги до працівників пред’являв досить високі. І я не стала винятком, давав дуже багато доручень і вимагав швидкого виконання, на початку хотіла піти з цієї фірми, але красень шеф так запав у душу, що вирішила почекати.

Він ставився до мене виключно як до працівниці його фірми, не помічав мене як дівчину, але я вирішила будь-що не стало роздобути його увагу. Але не дивлячись на всі мої старання нічого не відбувалося.

І ось на передодні новорічних свят у нас на фірмі була корпоративна вечірка, на якій все і сталося… Випивши трохи шампанського, всі розслабилися, стали більше спілкуватися і веселитися. Шеф не став винятком. Він перший підійшов до мене і почав розмову, я не розгубилася і всіляко підтримувала нашу розмову, жартами, примовками і різними історіями з життя. Марат (так звуть шефа), сказав що я йому сподобалася з першого дня, але він не знав як про це сказати.

А тут так прекрасно склалася ситуація, і свята новорічні і шампанське розслабило і зрадило сміливості. Я звичайно ж теж зізналася що він мені дуже подобається, після чого Марат запропонував продовжити вечір в компанії одне одного і виїхати з гучної вечірки. Я не могла йому відмовити.

Прекрасний вечір перейшов в бурхливу ніч і плавно перейшов в сонячний ранок в обіймах коханого чоловіка. У той момент мені здавалося що всі мої мрії виконані і краще бути просто не може. Але мій солодкий сон перервав телефонний дзвінок. Дзвонив телефон Марата. Він швидко схопився і вийшов в іншу кімнату для розмови. Про щось довго розмовляв, потім повернувся і сказав що йому було дуже добре зі мною, як ніколи, але мені пора. Викликав мене таксі, проводив і я поїхала додому. Я не розуміла в чому справа, але вирішила що це по роботі у нього якісь проблеми, завдяки чому він мене проводив, і передзвонить мені найближчим часом.

Але не на наступний день, не через день він не подзвонив, а на мої дзвінки не відповідав. Свята і вихідні закінчилися. Я прийшла на роботу і відразу ж до шефа, дізнатися що і як чому не відповідав всі ці дні. Але він як і раніше був сухий і не багатослівний. Пояснив мені що він одружений, а молоденькі співробітниці це для нього як хобі..

Вийшовши з кабінету я просто розплакалася і не знала що робити, писати заяву про звільнення або залишитися далі муляти собі і йому очі. Я розуміла що просто його люблю і не могла нічого з собою вдіяти. Кілька днів подумавши, я вирішила піти з компанії, і написала заяву про звільнення .Коли принесла його в кабінет шефа, він із зітханням підписав і сказав, – Ну ось ще одна наївна … Доведеться нову знову шукати.

Вийшовши з кабінету я зрозуміла що прийняла правильне рішення, і що кохати такого нарциса як цей не варто, адже він любить тільки себе.

You cannot copy content of this page