Закоханість за гранню добра і зла

Мені 39 років, живу в Лондоні останні півтора року, з України поїхала 10 років тому. Завжди були добре навчалася (я доктор наук). Знайшла дуже добре оплачувану роботу. Заміжньою не була, тільки в двох цивільних шлюбах (8 і 3 роки), дітей немає. Все життя здавалося, що у мене все круто в сексі і любові, але стала трохи прозрівати, хоч і не так швидко, як мені хотілося б.

Почала рік тому сидіти на сайтах знайомств. Було багато побачень і історій, яких вистачить на новий сезон С*ксу у великому місті. Хоча близістю закінчувалися з них тільки дві.

Друга історія трапилася нещодавно, і я її пишу в надії, що вона може стати в нагоді в серії «як не треба чинити», а мені, в разі її публікації, коментарі допоможуть розвіяти залишки ілюзій і розкидати по вітрі скриньку, в якій лежать пару крихт.

Я побачила Дениса в Тіндере і мені шалено сподобалося його обличчя. 47 років, адвокат, розлучений, 3 дітей, яких він забирає до себе кожного другого тижня. Денис показувався після установки Тіндера в першій десятці, що означає, що у нього дуже багато лайків від красивих жінок.

Він теж мене лайкнув, написав «привіт», я відповіла, ми проговорили півгодини, він виявився дуже ввічливим і приємним у спілкуванні. В кінці я злякалася, що йому надокучаю, і написала, щось на кшталт «Не буду тебе відволікати, ти збирався на роботу йти, але я буду рада якщо ти мені напишеш чи ми сходимо на каву», тобто біжу попереду паровоза, намагаючись прискорити побачення.

Він відповів чемно що так, було б здорово, і він напише мені і покличе. Через 2 дні я не витримала і написала «привіт, як справи?». Він ще через 2 дні збирався у відпустку з дітьми на 2 тижні і я нерозумно і нетерпляче сподівалася, що він захоче побачитися до його від’їзду. Він не відповів, і, через місяць, просто видалив мене.

Я за цей місяць сумувала, перегорнула, напевно, весь Тіндер в пошуках когось, хто міг би з ним зрівнятися, і не знайшла. Зате знайшла його в Фейсбук, в друзі, звичайно, не намагалася додати, але подивилася які жінки коментували його фото, накоїла все ось те, що не можна робити.

В цей час я, познайомилася з досить гарним і заможним ірландцем, який до мене серйозно і закохано ставився. Тягнув з другого побачення до нього додому, я дотягла абияк до 5го, пішли до нього, а він виявився практично імпотентом, по суті нічого не вийшло. Він сказав, що просто розхвилювався. І продовжував як ні в чому не бувало кликати в кіно, в поїздку з ним до Парижа, і т.п.

Він настільки з раціональної точки зору мені подобався, що я вирішила дати йому другий шанс, переконувала себе, що може і правда він хвилювався, пішла з ним на вечерю і в кіно, і коли він намагався мене постійно тримати за руку і цілувати, зрозуміла, що мене вирве, якщо я ще раз ляжу з ним в ліжко.

На тлі цього розчарування я зробила чергову зраду своєї самоповаги. Я перевстановити Тіндер в надії, що я знайду Дениса і він знову мене лайкне.

Шепотіла собі, що мені головне з ним зустрітися, адже такий Скарб як я не може не подобатися. Я себе переконувала, що якби ми побачилися і я йому не сподобалася, мені легше було б відстати.

Знайти його було легко – він знову показувався в першій десятці. Він мене теж лайкнув. Я написала «привіт». Він написав «ну ось, ми знову знайшлися». Я запитала як його відпустка. Він, відповів, поставив кілька запитань і, як виявилося, пам’ятав нашу розмову дуже добре, в якому районі я живу, і т.п.

Я з радістю склала це в скриньку, але радість моя була не довгою. Він написав, без будь-якого питання з мого боку, що він втомився від довгих відносин та що шукає просто “sex-friends”. Причому ось так, у множині написав. Я страшенно засмутилася, але заштовхала свій розлад і самоповагу ще глибше і відповіла, що, думаю, що більшість чоловіків на Тіндері шукають того ж, але не всі такі красиві, щоб про це відкрито заявляти.

Він відповів, що йому приємно чути це від когось, хто також гарний, як і він. Далі я намагалася якось мудрувати, жартувати, але зливалася все більше і більше під плінтус.

Я ніби й усвідомлювала як низько я падаю, але мені шалено хотілося побачити цього мужика, по фотці якої я сохла більше місяця. І хоча дурніше не придумаєш, ніж закохатися по фото і після півгодини розмови в Тіндері, мені здавалося це якась закоханість дика за гранню добра і зла.

Я просто стала одержима їм, мені здавалося, що я буду неймовірно щаслива навіть якщо просто побачу його разок. Вийде всього одне побачення? Ну хоч так. Всього одна ніч? Краще ніж нічого…

Це була неділя, ми домовилися на четвер сходити в ресторан поруч з моїм будинком. При зустрічі він виявився просто супер. Ресторан виявився закритий на спец обслуговування, і він запропонував інший, дуже пафосний.

Я завжди йду з 1го побачення не пізніше ніж через годину, а тут я, риба рибна, просиділа години дві. Ми випили, повечеряли. Я бачила, що подобаюся, але не так сильно як іншим чоловікам, з якими раніше зустрічалася. Поповнив мою скриньку, сказавши, що я виглядаю на 29, а не 39.

Запитав як би стверджуючим тоном: ну ти ж, така розумна і красива, одна тому що сама не хочеш? Напевно, в своїх очах хотів хоч якось мене підняти і виправдати. А я чесно відповіла, що це не так. Заплатив за вечерю, досить велику суму, я дістала карту і запропонувала поділити, він відмовився.

Пішли назад пішки, я додому, а він до припаркованої машини. На прощання він мене поцілував. У нього був відмінний смак, гарячі губи і мені здалося, що це був найкращий поцілунок в моєму житті. Цілувалися ми довго.

Він написав на наступний день. Спочатку вранці запитав як я спала. Я відповіла, що мені було дуже жарко всю ніч. Вдень він написав, що він не впевнений, що у нас щось буде, але він не шкодує що зустрів мене і провів зі мною чудовий вечір.

Я подумала, що це означає, що він не хоче більше зустрічатися. Я відповіла “Якщо не впевнений, то краще не треба. Ти мені дуже сподобався. Удачі.” Потім у мене була довга нарада на роботі, коли я взяла телефон години через 3, то там було кілька повідомлень від нього, в яких він пояснював що він не правильно висловився, що він дуже хоче, просто не впевнений, що запропонований ним формат мене влаштує. Я відповіла, що я б хотіла спробувати, а там видно буде. І якщо щось піде не так один з нас завжди може це закінчити.

Через день він запитав чим я займаюся. Після невинної балаканини, написав, що йому дуже сподобався наш поцілунок і що шкодує, що так рано пішов (мені-то здавалося, що це я пішла). Написав, що наступного разу він почне з поцілунків, і буде цілувати мене весь час без перерви. Слово за слово, перейшло в дуже м’який вирт. Я перелякавшись, що раптом йому потрібен тільки вирт, сама запитала, коли ми побачимося.

Він запропонував середу. У нього на тому тижні залишалися вдома діти і він сказав, що найме їм няню. Я запитала, віддає перевагу він випити щось спочатку поза домом або хоче відразу прийти до мене додому. Він відповів, що якщо ми хочемо слідувати плану (що він буде мене постійно цілувати), то краще, якщо я замовлю піцу, він візьме пляшку вина і прийде до мене.

З нашої розмови в неділю до його приходу в середу я практично не спала. У мене знесло дах. Я навіть почала хворіти, хоча зазвичай у мене хороший імунітет.

У середу він прийшов вчасно. Я не стала купувати піцу, а приготувала качку в соєвому соусі.

Він приніс вино. Ми розмовляли години дві, як школяри, він не приставав, я тим більше, сиділа як милиця, не могла ні їсти, ні пити. Потім він запитав, чи можна мене поцілувати. Ну і далі був краща ніч в моєму житті. До цього я думала, що у мене було в житті кілька хороших коханців. Але виявилося, що ні, не було навіть близько.

Звичайно, закоханість в нього зіграла величезну роль, але я і раніше бувала закохана, а щоб ось таааак, я навіть не знала, що таке взагалі можливо. До його ніжності і технічності додавався чудовий стояк. Після близості ми полежали годину розмовляючи і він поїхав додому. Надіслав мені по електронній пошті з вдячністю за вечерю і чудово проведений час. Я відповіла щось дзеркальне.

Два тижні він не писав, я теж. Мені страшенно хотілося написати, але здавалося, що я сама не пишу, це останній острівець, який залишився від моєї розтоптаної самоповаги. Коли я втратила надію, що ще його коли-небудь побачу, він написав.

Привітався і запитав прямо, хотіла б я знову з ним побачитися і провести разом час. Мені здавалося, що марно прикидатися, і я чесно написала, що так, звичайно. Він запитав, як у мене справи на любовному фронті, чи знайшла я когось цікавого.

Я відповіла що ні, була зайнята інвестуванням. Я покликала його зі мною на курси малювання, про які ми якось говорили. Він написав, що поки немає часу. Я написала, що добре, може йому і не сподобалося б, там тільки купа немолодих жінок, судячи з фото з курсів. Він запитав чи не боюся я його кликати на захід, де купа жінок. Я відповіла, що вони, в основному всі у віці і некрасиві, він може знайти собі краще. Він запитав: «наприклад, тебе?». Я відповіла, що все відносно. Він відповів, що так, але ти класна.

Я запитала, як би він хотів побачитися, сходити в бар, на виставку, або відразу до нього або до мене? Він відповів, що хотів би спочатку зустрітися вдома, а потім, якщо ми захочемо і буде настрій, ми могли б піти в бар або на виставку.

Я не знала, що відповісти. Сперечатися і доводити, що це нісенітниця і в такому порядку це не працює, здавалося нерозумно, а послати не було сил.

Я не відповідала до наступного дня. На ранок я прийняла зручну форму килимка і коротко відповіла що я буду рада його побачити за будь-яких обставин. Ми домовилися на п’ятницю (розмова була в середу). Він сказав, що йому все одно у мене або у нього, а мені хотілося подивитися як у нього вдома і я сказала, що хочу у нього.

Дві ночі до п’ятниці знову не спала і не могла їсти. У п’ятницю я взяла таксі, пляшку вина і поїхала до нього. У нього виявилася шикарна квартира в хорошому районі, з фотками дітей всюди. Він сказав, що відвіз дітей до колишньої дружини і після цього поїхав і накупив багато різних сирів, ковбас та іншої їжі до мого приходу, приготував салат, спік млинці. І начебто зрозуміло, що в подяку за качку.

Показав мені квартиру, ми випили пару келихів вина, в цей раз він відразу поліз цілуватися. Став знову питати, чи знайшла я когось цікавого. Я ухильно відповідала. Сказала, що немає на це часу.

Він став тягнути в спальню. Був знову обладнаний (для мене), він був надзвичайно ніжний. У нього протягом години весь цей час була ідеальна ер*кція на секунду не слабшала. Через годину я сказала, що втомилася. Тобто, не прямо, звичайно, а запитала, чи не втомився він, він відповів, що ні і у відповідь запитав, чи не втомилася я, я відповіла, що трохи. Він швидко після цього скінчив і ми ще годину лежали і розмовляли.

Він грів мої холодні ноги і попу, а я чіпала його волосся і ця частина побачення була навіть в тисячу разів приємніше всього.

Мені хотілося насолодитися і закарбувати в пам’яті кожну секунду. Потім ми пішли їсти все, що він там приготував. Через годину я вирушила. Він не пропонував залишитися до ранку, але питав, чому я так рано йду (було годин 11 вечора) і говорив, що хотів би, щоб я залишилася довше. Він цілував мене весь час, поки ми їли, і потім коли я одягалася, коли стояла вже біля ліфта. Втім, потім я собі пояснила, що це тому що він просто вже вирішив, що ніколи мене більше не побачить.

Я приїхала додому, написала йому ввічливе дякую за вечір, він відповів дзеркально.

З тих пір пройшло трохи більше місяця, я не писала, і він теж. Я через три тижні після нашої останньої зустрічі видалила його з Тіндера, щоб перестати дивитися на його фотографії.

Але в голові не перестаю прокручувати діалоги, думати, як відповісти, якщо він напише, хоча зрозуміло вже, що не напише.

Намагаюся представляти, що він знайшов собі гарну жінку з самоповагою, не те що у мене. Адже так швидше за все і є. Відчуваю себе жахливо розбитою і спустошеною.

You cannot copy content of this page