Закохався у дівчину віртуально, 3 місяці спілкувалися, хотіли приїхати одне до одного, але вона розбила мені серце, сказавши, що більше не кохає

Привіт, не думав що буду писати коли-небудь сюди, але хочу послухати думку людей, щоб розібратися в ситуації!
Я познайомився з дівчиною в інтернеті зовсім випадково! Я з Одеси, вона з Києва. Почали спілкуватися, скинули по фотографії, ніби як сподобалися по зовнішності й стали спілкуватися, грати в загальну гру, в якій познайомилися!

Поступово стали звикати одне до одного, стали кидати ще більше фотографій, телефонувати! Коротше ми за півтора місяця звикли одне до одного і як я зрозумів полюбили!

Почали говорити про все, де хто перебував, розповідати про інтимне життя, як що подобається в ліжку! Скидали одне одному фотографії, в загальному за 2,5 місяці не могли без одне одного!

Домовилися коли зустрінемося! Все було добре!
Але в один прекрасний день, я прокинувся і відчув що щось не так! Вирішив не писати першим, вона так і не написала! Я зважився і написав!

Почуття не підвело! Стала прохолодніше до мене різко! Говорячи що я втомилася весь час ревіти, ревнувати, ти далеко і немає майбутнього! Я сильно злякався, бо я жив нею 3 місяці, мені стало страшно і погано на душі!

Я так до неї звик, що все інше мені здавалося не моїм! У підсумку я не зміг з нею попрощатися, продовжував писати, вона сухо відповідала, мене це сильно засмучувало, і тому ще більше сварилися, в загальному за пару тижнів ми пересварилися більше ніж за 3 місяці!

Але не можу я взяти відразу і викинути з голови, щоранку прокидаючись приходить її образ в голові і так всі дні! Вона вирішила що їй потрібен час все обдумати, як далі бути!

В результаті морочила кілька днів голову, не знаючи що робити й в підсумку написала у нас все добре! Вона приїде скоро і все відмінно у нас! Але все одно виникало почуття що не так це, як раніше!

Я знову запитав що не так !? Вона казала, що в голові все закрутилося я не знаю що робити! Коротше вирішив запитати любиш чи ні, вона сказала що швидше за все ні!

Я все одно не зміг відпустити її! Писав, але все у неї охололо або я так просто думаю! Стала дратівливою, перестала писати, все про що ми з нею розмовляли ці місяці вона вважає маячнею, всі мої історії, все слова мої вона перетворює в ідіотизм!

Все її в мені дратує! Сказала якщо хочеш, щоб я відповідала, пиши як нормальний дорослий мужик! Вибачте забув нагадати нам по 24 роки! У підсумку я не зміг так жити й вирішив видалити все що пов’язано з нею! Але випадково замість того щоб прибрати з передплатників на другому акаунті я її додав в друзі й не зміг видалити, бо браузер телефонний і мало функцій!

Написав їй, щоб видалила, вона сказала ні! Сказав тоді видалю вдома! Я написав що сенс в усьому якщо ти мене не любиш !?

На останок сказала не пиши мені! Я звичайно написав дуже велику поему, але пройшли тижні, вона так і не прочитала! Ось така історія!

У мене питання яке триватиме в моїй пам’яті весь час! Як так вийшло що за короткий час перестали мене любити, чи була це взагалі любов !? Чому все те що було її почало сильно дратувати чому вона стала на мене так реагувати? І в підсумку заблокувала! Хоча все що раніше писав її дуже зачіпало і хвилювало!

Я можу тільки одне допустити, що вона правда втомилася і не бачила майбутнього, тому так і реагує! намагається забути! Хоча я обіцяв що коли зустрінемося все обговоримо як далі жити! Але в підсумку у неї перепад настрою і вона нічого не знає! Як бути мені й що ви можете сказати з цього приводу! Заздалегідь дякую!!!

Related Post

Чоловік 7 років брехав мені про відрядження, насправді він просто їздив гуляти з друзямиЧоловік 7 років брехав мені про відрядження, насправді він просто їздив гуляти з друзями

Мені 35 років, маю сім’ю, чоловіка та чудового синочка. Ми з коханим разом вже 8 років, одружилися з великого кохання. Скажу одразу, я чоловіка дуже полюбила, і багато речей не

Майбутній чоловік практично застукав мене з іншим у ліжкуМайбутній чоловік практично застукав мене з іншим у ліжку

Ця ситуація трапилася ще до того, як я вийшла заміж. Тепер я вірна чоловікові і навіть не дивлюся на інших чоловіків. А раніше у мене було два хлопця. Перший –