fbpx

Закохався в мене Сергій, але я йому взаємністю не відповідала і в цей час зустрічалася з іншим хлопцем. Він все ж не втрачав надії і все чекав. І тут сталося, так що я також в нього закохалася, але вже в той момент, коли у нього з’явилася дівчина

У мене така історія. Коли мені було 18 років в мене закохався один хлопець, але я йому взаємністю не відповідала і в цей час зустрічалася з іншим хлопцем. Він все ж не втрачав надії і все чекав.

І тут сталося, так що я також в нього закохалася, але вже в той момент, коли у нього з’явилася дівчина. Йому я цього не розповідала, не показувала і взагалі ніяк не проявляла це, дружила як і раніше. І одного разу ми гуляли в компанії і я попросила його провести мене додому.

Він погодився і коли ми йшли обережно взяв мене за руку. Я була не проти. Коли прийшли додому він мене поцілував. А після поцілунку почав мені розповідати як він мене любив раніше, що якби я колись йому відповіла взаємністю ми б уже одружені були.

Його вже повинна була забрати машина, а він говорив мені що не хоче додому, не хоче щоб цей вечір закінчувався. Я думала, що після цього у нас щось вийде, тому що мені всі розповідали, що з тією дівчиною у нього погані стосунки. Але даремно я сподівалася, він продовжував з нею зустрічатися.

У середині жовтня ми вдвох і ще одна подруга з хлопцем відпочивали разом і все було просто чудово. Але після цього вечора він поїхав в іншу країну і повернеться в грудні.

За весь цей час він жодного разу не подзвонив і не написав. І зараз я на нього так ображена (бо мені здається що він просто помстився за той період що коли він мене любив я ламалася) що бачити не хочу, а з іншого боку дуже сумую за ним. І просто незнаю як мені поводитися коли ми побачимося.

Related Post

Не можу позбутися від чоловіка навіть після розлученняНе можу позбутися від чоловіка навіть після розлучення

Розлучилася з чоловіком півтора роки тому. Ініціатором була я. У нас дві дочки. Старша з народження дуже любила його і залишилася жити з ним, молодша – навпаки, зі мною не

facebook