Залицяння приймає, але постійно говорить про чоловіка, що, мовляв, любить його, а вчора навіть дозволила себе поцілувати

Річ у тому, що я полюбив жінку старшу за мене на 5 років, мені 26 їй 31 рік, вона одружена, має 2 доньки.

Ми познайомилися на вечірці у знайомих друзів, вона сподобалася мені з першого погляду, у неї дуже гарні очі і на вигляд я не дав би їй і 30. Вона худенька зі світлим волоссям, як дівчинка підліток.

Вона на вечірці була одна, я підійшов і заговорив, зробив їй комплімент, і в процесі спілкування я і не здогадався, що вона старша і має 2 дітей. Старшій доньці 8 років, а молодшій 5.

Після вечора я запропонував її проводити, вона сказала: – “За мною чоловік приїде”. Я здивувався. — “Так ти одружена?” – “Так” – відповіла Світлана, і розповіла ще й про дітей. Я стояв здивований, а вона пішла.

Після цього я підійшов до господині вечора, і спитав про Світлану. Вона підтвердила і сказала – що моя нова знайома, її двоюрідна сестра.

Після вечора – всі мої думки були зайняті тільки Світланою, і я вирішив знову з нею зустрітися. Дізнався її номер телефону, де вона працює і вирішив зустріти її наприкінці робочого дня, купив букет квітів.

Ну загалом вона прийняла букет, і після я повіз її в кафе. Вона розповіла мені, що чоловікові 45 років, що вона у шлюбі 11 років, любить чоловіка і щоб я залишив усі спроби. Але не можу… Закохався як хлопець, у мене і дівчина є, але не хочу бути з нею. Хочу бути зі Світланою.

Ну взагалі я не залишив спроби, і став її завойовувати. Розлучився зі своєю сучасною дівчиною і домагаюся коханої.

Але вона не промах звичайно. Залицяння приймає, але постійно говорить про чоловіка, що, мовляв, любить його, а вчора навіть дозволила себе поцілувати.

Я як хлопчик щасливий, окрилений прилетів додому, але мій друг каже – залиш ти це, вона не покине чоловіка. Я не вірю йому, і хочу запитати вас – чи варто сподіватися, що вона покине свого старого чоловіка і буде зі мною?

You cannot copy content of this page