Замість мене у декрет пішов чоловік, родичі нас за це засуджують

Моїй доньці зараз півтора року. З чоловіком довго не хотіли заводити дітей, бо мені не хотілося йти з роботи у декретну відпустку. У фірмі я обіймаю посаду, до якої дуже довго йшла. На роботі мене цінують як спеціаліста, і я боюся втратити кваліфікацію. Та й заробляю набагато більше, ніж чоловік, тому не хочеться відмовлятися від матеріального достатку.

Наші батьки дуже хотіли онуків і казали, що допомагатимуть. Але коли народилася Даша, вони виявилися зайнятими. Мої батьки ще працюють, а свекруха весь свій час проводить на дачі.

Пробувши три місяці у декреті, мені треба було виходити на роботу. Але хто сидітиме з донькою? Взяти няню для такої маленької дитини, навіть не обговорювалося. І тоді чоловік сказав, що звільниться з роботи і сам стежитиме за дитиною. Пропрацювавши понад десять років на одному місці в державній установі, без жодних перспектив, він вирішив звільнитися.

Але ми не очікували такої реакції від батьків та друзів. Раніше нікому не було справи до наших проблем, а тепер кожен вважає своїм обов’язком давати поради та засуджувати. Батьки чоловіка взагалі влаштували скандал. Їхній аргумент: з дитиною має бути мама, а чоловік у ролі няньки — це ганьба. Мої тато і мама сказали, що чоловік сидітиме у мене на шиї, коли кожен чоловік, який поважає себе, повинен працювати і забезпечувати сім’ю. Але ми знали, що це вірний вихід із цієї ситуації.

Спершу не все було гладко. Чоловік часто дзвонив мені на роботу, і я давала вказівки, що і як робити. Але згодом він уже все робив сам. На вихідних я завжди його підміняла, намагалася приготувати щось смачне або просто замовляли піцу, роли чи китайську легку їжу, щоб не морочитися і побути трохи разом. Одного разу він мені сказав, що дарма декрет називають відпусткою, це справжнісінька робота цілодобово.

Зараз моя мама вже пішла на пенсію та погодилася бути з дитиною. Іноді свекруха бере її із собою на дачу. А я дуже вдячна своєму чоловікові за підтримку і вважаю, що тільки справжній чоловік міг так зробити.

Related Post

“Іринко, я подарую тобі колечко з діамантом на кожний палець”, – сказав він у їхню першу зустріч“Іринко, я подарую тобі колечко з діамантом на кожний палець”, – сказав він у їхню першу зустріч

Десять хвилин. Він завжди був пунктуальний – коли запізниться і зараз. Краще плаття вже спокусливо обтягує тіло, кварцова змійка зручно влаштувалася на шиї, туші – побільше, помади – поменше, все

Чоловік зайнятий своєю дитиною, а про мене забувЧоловік зайнятий своєю дитиною, а про мене забув

Ми в шлюбі 3 роки. Чоловікові 42, мені 27. Я виросла без батька і в своєму чоловікові знайшла те, про що мріяла з дитинства: надійну опору, підтримку, турботу і ніжність.

«Я хлопець молодий, у мене все буде». Ці слова були сказані моїм колишнім чоловіком у відповідь на те, що я подала на розділ майна. А спочатку було все: красиве весілля, щасливе життя, народження дитини, навчання чоловіка спочатку в технікумі, потім в інституті, його успішна кар’єра. Правда я в цей час прала, прибирала весь будинок і город, займалася господарством та ще його мамі встигала допомагати«Я хлопець молодий, у мене все буде». Ці слова були сказані моїм колишнім чоловіком у відповідь на те, що я подала на розділ майна. А спочатку було все: красиве весілля, щасливе життя, народження дитини, навчання чоловіка спочатку в технікумі, потім в інституті, його успішна кар’єра. Правда я в цей час прала, прибирала весь будинок і город, займалася господарством та ще його мамі встигала допомагати

Далі – гірше: чоловік став отримувати непогані гроші і приховувати свої доходи. Одного разу з’ясувалося, що він завів ще одну картку і переводить туди гроші потай від сім’ї. Став затримуватися