Замість мене у декрет пішов чоловік, родичі нас за це засуджують

Моїй доньці зараз півтора року. З чоловіком довго не хотіли заводити дітей, бо мені не хотілося йти з роботи у декретну відпустку. У фірмі я обіймаю посаду, до якої дуже довго йшла. На роботі мене цінують як спеціаліста, і я боюся втратити кваліфікацію. Та й заробляю набагато більше, ніж чоловік, тому не хочеться відмовлятися від матеріального достатку.

Наші батьки дуже хотіли онуків і казали, що допомагатимуть. Але коли народилася Даша, вони виявилися зайнятими. Мої батьки ще працюють, а свекруха весь свій час проводить на дачі.

Пробувши три місяці у декреті, мені треба було виходити на роботу. Але хто сидітиме з донькою? Взяти няню для такої маленької дитини, навіть не обговорювалося. І тоді чоловік сказав, що звільниться з роботи і сам стежитиме за дитиною. Пропрацювавши понад десять років на одному місці в державній установі, без жодних перспектив, він вирішив звільнитися.

Але ми не очікували такої реакції від батьків та друзів. Раніше нікому не було справи до наших проблем, а тепер кожен вважає своїм обов’язком давати поради та засуджувати. Батьки чоловіка взагалі влаштували скандал. Їхній аргумент: з дитиною має бути мама, а чоловік у ролі няньки — це ганьба. Мої тато і мама сказали, що чоловік сидітиме у мене на шиї, коли кожен чоловік, який поважає себе, повинен працювати і забезпечувати сім’ю. Але ми знали, що це вірний вихід із цієї ситуації.

Спершу не все було гладко. Чоловік часто дзвонив мені на роботу, і я давала вказівки, що і як робити. Але згодом він уже все робив сам. На вихідних я завжди його підміняла, намагалася приготувати щось смачне або просто замовляли піцу, роли чи китайську легку їжу, щоб не морочитися і побути трохи разом. Одного разу він мені сказав, що дарма декрет називають відпусткою, це справжнісінька робота цілодобово.

Зараз моя мама вже пішла на пенсію та погодилася бути з дитиною. Іноді свекруха бере її із собою на дачу. А я дуже вдячна своєму чоловікові за підтримку і вважаю, що тільки справжній чоловік міг так зробити.

Related Post

Мені здається мій хлопець просто егоїстМені здається мій хлопець просто егоїст

З моїм хлопцем ми разом вже шостий рік. Збиралися зіграти весілля три роки тому, але вирішили, що краще накопичимо грошей, купимо своє житло і вже тоді одружимося. Раніше мені завжди

Боюся, що недостатньо хороша для свого хлопцяБоюся, що недостатньо хороша для свого хлопця

З хлопцем у відносинах три роки. Нам комфортно одне з одним в побуті, у нас спільні смаки, інтереси, хобі. Але я боюся, що він піде. Часто читаю історії про відомих

Мені здається, що до 30 років всіх нормальних чоловіків розібрали і ось чому…Мені здається, що до 30 років всіх нормальних чоловіків розібрали і ось чому…

Навіяно цією історією. Я теж скоро переступлю тридцятирічний рубіж. У 20 років дуже хотіла вийти заміж. Потім ніби як відпустило 😅. Мене остудила жорстока реальність. На жаль, при здоровому глузді