Замість розлучення я пішла на зраду і таким чином зберегла сім’ю

Прочитала тут історію про те, що замість розлучення одна пара вирішила пожити окремо і хочу розповісти, що в мене майже така сама ситуація, але я обрала інший спосіб, можна сказати випадково.

Перші два роки з чоловіком жили нормально, не враховуючи дрібних сварок та розбіжностей. Але потім щось змінилося у наших стосунках, Стас перестав себе стримувати, міг нагрубити просто так, без жодного приводу. Ми почали часто сваритися, навіть через дрібниці.

При першій зустрічі мені сподобалося, що він веселий, товариський, весь час жартує, на противагу мені. Я людина не дуже товариська, не люблю гучних компаній, схильна до зневіри та песимізму. Раніше думала, що доповнюватимемо один одного, а вийшло навпаки.

Останнім часом мене дратують його дурні та грубі жарти, часто навіть недоречні. Нагрубить, потім вибачається, та ще й дивується: «Ти така вразлива, не можна і слова сказати». Та він відхідливий, а я, якщо вже образилася, то надовго, страждаю потім місяцями і не можу зрозуміти, чому він так поводиться.

Якось, після великого скандалу, коли чоловік ні за що накричав на мене, в черговий раз, образив, але в останній момент якось зумів стриматися, я зрозуміла, що настав час, напевно, розлучатися, а не терпіти таке ставлення до себе. Я чомусь відчувала, що далі буде ще гірше. Жаль було тільки доньку, яка його просто обожнювала.

У той час на роботі співробітник вже давно проявляв до мене увагу, не раз я ловила себе на думці, що він теж мені подобається. Мене зупиняло те, що і в мене, і в нього сім’я. Але після сварки з чоловіком я вирішила, що це тимчасовий вихід зі становища, і ми з ним стали зустрічатися.

Про розлучення я тепер не думаю, мені вистачає уваги Ігоря, і коли чоловік починає чергову сварку, я просто пропускаю все повз вуха. Чоловік навіть дивується, що це я так змінилася і вже не ображаюся.

Якби він знав, що під час його чергового моралі я думаю про Ігоря, його ніжність, ласкаві слова і мені стає легше, я не помічаю, що говорить чоловік.

Я знаю, що це не правильно, але замість розлучення я пішла на зраду і таким чином зберегла сім’ю.

You cannot copy content of this page