fbpx

Заміжня я вже шість років і хочу поділитися своєю життєвою історією, яка ледь не стала причиною мого розлучення з коханим чоловіком

Думаю, у багатьох жінок трапляються подібні ситуації, тому я б хотіла розповісти про те, як я змогла (несподівано для себе навіть) її вирішити.

Почалося все з того, що ми з чоловіком переїхали в свою першу квартиру, на яку нарешті змогли накопичити за роки спільного життя.

Після того, як ми з горем навпіл закінчили робити ремонт (який, як відомо, став причиною не одного і не двох розлучень), я вирішила «навести затишок»: купити штори, повісити бра, розкласти рушники, повісити магнітики на холодильник і т. д.

Загалом, за допомогою приємних і корисних дрібниць привести квартиру в житловий вид. Адже саме такі непомітні дрібниці багато в чому і формують той самий горезвісний сімейний затишок, про який всі так багато говорять.
Проблеми почалися з нізвідки. Якщо раніше з чоловіком я практично з будь-якого приводу могла прийти до рішення, яке нас обох влаштовувало б, то тепер моє бажання купити дуже красиві штори для вітальні раптом наштовхнулася на стіну нерозуміння.

Виявилося, що мій чоловік завжди мріяв повісити на вікна жалюзі, а тюль і штори він терпіти не може. Але і для мене поняття про затишок теж було однозначно визначено з самого дитинства: у вітальні і тим більше в спальні моєї квартири обов’язково повинні бути штори.

Красиві, дорогі, пишні і важкі. Саме такі я люблю і саме про такі завжди мріяла. І якщо в будинку батьків я не могла повноцінно брати участь в ухваленні рішень по дизайну інтер’єру, то в своєму-то я можу робити те, що хочу?

Related Post

Мій чоловік цікавиться молодими дівчатами, а мене це ображаєМій чоловік цікавиться молодими дівчатами, а мене це ображає

Щось я зовсім заплуталася в собі, мене «штормить» не можу заспокоїтися, «каша» в голові. А тепер все по порядку. Мені 38, а чоловікові 47 років. У кожного це не перший

facebook