Заможна жінка найняла мене шпигувати за її чоловіком зрадником…

Я довго мучився, мріяв пр автомобіль ось воно – лада 21099 у мене з’явилася. Став таксувати, гуляти стало зручніше, з’явилися і нові пригоди! Прям як в кіно.

До мене звернулася заплакана жінка. Потрібно було пошпигувати. Вона підозрювала чоловіка в зраді і треба було вистежити негідника.

Сімейство було при грошах, так що справа пахла гарним заробітком. Я відстежив чоловіка швидко, зрада була очевидна, але замовниця вимагала доказів і доказової бази.

Я думав, як сфотографувати цей злочин, але обдурена дружина захотіла спіймати на гарячому. Кругла сума була вже в моїй кишені, пригоди почалися.

Ніч! Я їхав на в сусіднє село, де чоловік зраджував з бугалтеркою, дружина вирішила лягти на заднє сидіння, щоб не палитися. Ще я приладнав насадку на глушник, щоб машина звучала по-іншому і приховав номера на всякий випадок.

Коротше кіно, художній фільм «Ніч. Пригоди. Зрада », в головній ролі Жіго. Так ми і їхали. У селі я вимкнув фари, під’їхали ближче до місця злочину і пішли до заповітного будинку.

Вона була вся на нервах і вже явно шкодувала про ідею, але гроші сплачені. Ми підкралися, я знайов вікно і їй залишалося тільки стояти біля вікна і висвітлити ліхтариком факт злочину. Але вона була вся бліда і стояла стовпом.

Я пояснив, що гроші не поверну, але її вже не хвилювало нічого. Як бути? Я відвів її за руку назад в машину, вона осміліла і зажадала ще раз сходити.

Пішли і те ж саме. Сперечатися часу не було. Машина була на пагорбі, а будинок був внизу біля дороги. Я зняв машину з зчеплення, приготував камінь і поїхали.

Проїжджаючи заповітне вікно, я кинув камінь, вікно розбилося, почулися жіночий вереск і мат чоловіка. Я швидко завів машину, натиснув газ і погнав машину якнайдалі, дорогу я знав добре. Зрада була доведена, пригоди вдалися, а ніч видалася весела.

Ми проїхзили кілометрів 40, щоб замести сліди і зупинилися відпочити. Я був вимотаний, дружина була задоволена, а чоловіка чекали розбірки.

Я сидів і курив, а вона вийшла в туалет і повернулася вже на сидіння пасажира. Вона виблискувала очима, ніч і пригоди тільки починалися.

Це було очевидно, так як вона сіла на пасажирське сидіння зовсім гола, кинувши одяг на заднє сидіння.

Я був не в настрої, але не відмовився від цієї ідеї. Повинна ж бути в кіно постільна сцена ?! Задовольнити не змогла. Пробували і на задньому сидінні, і на капоті, і у дерева, і на траві.

Вона була як колода, я почав розуміти чоловіка. Так вона і не довела мене до фінішу. Все так собі, але зрада стала взаємною. Коли приїхали, вона запропонувала мені зустрічатися і тут я був задоволений сповна! Я гордо відмовився і побажав помиритися з чоловіком!

Кінець фільму:)

Related Post

Маруся побачила на власні очі зраду Роми і вона просто побігла куди очі бачать…Маруся побачила на власні очі зраду Роми і вона просто побігла куди очі бачать…

Їй було всього 15. Він на півроку старше. Вони зустрічалися 6 місяців. Рома був рідкісний козел, говорив, що любить, але зраджував …. Вона постійно дізнавалася про його зради, але дивлячись

Квартиру він залишив дружині за моїм наполяганням. У ній вона зараз продовжує жити з своїм коханцемКвартиру він залишив дружині за моїм наполяганням. У ній вона зараз продовжує жити з своїм коханцем

Перший одружений чоловік був у мене в 16 років, йому було 20, він одружився відразу після школи зі своєю однокласницею, народили дитину. Але чомусь я йому сподобалася. В той момент

Хочу чоловічої уваги, але вона мені неприємнаХочу чоловічої уваги, але вона мені неприємна

Я не користуюся успіхом у чоловіків, а мені цього дуже хочеться. Ніколи раніше не знайомилася на вулиці, але на днях до мене підійшов хлопець і сказав, що я йому сподобалася.

facebook