ЦЕ EASY Життєві історії Заможна жінка найняла мене шпигувати за її чоловіком зрадником…

Заможна жінка найняла мене шпигувати за її чоловіком зрадником…

Я довго мучився, мріяв пр автомобіль ось воно – лада 21099 у мене з’явилася. Став таксувати, гуляти стало зручніше, з’явилися і нові пригоди! Прям як в кіно.

До мене звернулася заплакана жінка. Потрібно було пошпигувати. Вона підозрювала чоловіка в зраді і треба було вистежити негідника.

Сімейство було при грошах, так що справа пахла гарним заробітком. Я відстежив чоловіка швидко, зрада була очевидна, але замовниця вимагала доказів і доказової бази.

Я думав, як сфотографувати цей злочин, але обдурена дружина захотіла спіймати на гарячому. Кругла сума була вже в моїй кишені, пригоди почалися.

Ніч! Я їхав на в сусіднє село, де чоловік зраджував з бугалтеркою, дружина вирішила лягти на заднє сидіння, щоб не палитися. Ще я приладнав насадку на глушник, щоб машина звучала по-іншому і приховав номера на всякий випадок.

Коротше кіно, художній фільм «Ніч. Пригоди. Зрада », в головній ролі Жіго. Так ми і їхали. У селі я вимкнув фари, під’їхали ближче до місця злочину і пішли до заповітного будинку.

Вона була вся на нервах і вже явно шкодувала про ідею, але гроші сплачені. Ми підкралися, я знайов вікно і їй залишалося тільки стояти біля вікна і висвітлити ліхтариком факт злочину. Але вона була вся бліда і стояла стовпом.

Я пояснив, що гроші не поверну, але її вже не хвилювало нічого. Як бути? Я відвів її за руку назад в машину, вона осміліла і зажадала ще раз сходити.

Пішли і те ж саме. Сперечатися часу не було. Машина була на пагорбі, а будинок був внизу біля дороги. Я зняв машину з зчеплення, приготував камінь і поїхали.

Проїжджаючи заповітне вікно, я кинув камінь, вікно розбилося, почулися жіночий вереск і мат чоловіка. Я швидко завів машину, натиснув газ і погнав машину якнайдалі, дорогу я знав добре. Зрада була доведена, пригоди вдалися, а ніч видалася весела.

Ми проїхзили кілометрів 40, щоб замести сліди і зупинилися відпочити. Я був вимотаний, дружина була задоволена, а чоловіка чекали розбірки.

Я сидів і курив, а вона вийшла в туалет і повернулася вже на сидіння пасажира. Вона виблискувала очима, ніч і пригоди тільки починалися.

Це було очевидно, так як вона сіла на пасажирське сидіння зовсім гола, кинувши одяг на заднє сидіння.

Я був не в настрої, але не відмовився від цієї ідеї. Повинна ж бути в кіно постільна сцена ?! Задовольнити не змогла. Пробували і на задньому сидінні, і на капоті, і у дерева, і на траві.

Вона була як колода, я почав розуміти чоловіка. Так вона і не довела мене до фінішу. Все так собі, але зрада стала взаємною. Коли приїхали, вона запропонувала мені зустрічатися і тут я був задоволений сповна! Я гордо відмовився і побажав помиритися з чоловіком!

Кінець фільму:)

Related Post

Зірвала банк: знайшла хорошу роботу, молодого начальника і чоловікаЗірвала банк: знайшла хорошу роботу, молодого начальника і чоловіка

Я прийшла влаштовуватися на роботу в 21 рік. Це була моя перша робота. І хто б міг подумати, що через 6 років у мене буде двоє чудових діток від …

Я не розумію поведінку своєї невістки, вона все робить так як хоче, при цьому прикидаєтьсяЯ не розумію поведінку своєї невістки, вона все робить так як хоче, при цьому прикидається

Моя невістка або просто корчить з себе недалеку, або дійсно такою є. Ну ось що ти зробиш. Їдемо на дачу, кажу поїхали, попрацюємо трішки, а там і м’яса якогось посмажимо.

Мені було шість років. Я дуже добре запам’ятала цей вік, тому що за рік до школи зі мною трапилася дивна історія. Це сталося у бабусі в будинку. Мені потрібно було лягати спати, але спати я не хотіла і знайшла для цього привід – попити води. Пішла на кухню, поставила склянку на стіл і підійшла до підвіконняМені було шість років. Я дуже добре запам’ятала цей вік, тому що за рік до школи зі мною трапилася дивна історія. Це сталося у бабусі в будинку. Мені потрібно було лягати спати, але спати я не хотіла і знайшла для цього привід – попити води. Пішла на кухню, поставила склянку на стіл і підійшла до підвіконня

Все тіло покрилося мурашками. Історія про сірий клубок. Почну з того, що я не знаю, куди мені писати і до кого звертатися. Тому хочу дізнатися, чи бувало в житті кого-небудь