Заможна жінка найняла мене шпигувати за її чоловіком зрадником…

Я довго мучився, мріяв пр автомобіль ось воно – лада 21099 у мене з’явилася. Став таксувати, гуляти стало зручніше, з’явилися і нові пригоди! Прям як в кіно.

До мене звернулася заплакана жінка. Потрібно було пошпигувати. Вона підозрювала чоловіка в зраді і треба було вистежити негідника.

Сімейство було при грошах, так що справа пахла гарним заробітком. Я відстежив чоловіка швидко, зрада була очевидна, але замовниця вимагала доказів і доказової бази.

Я думав, як сфотографувати цей злочин, але обдурена дружина захотіла спіймати на гарячому. Кругла сума була вже в моїй кишені, пригоди почалися.

Ніч! Я їхав на в сусіднє село, де чоловік зраджував з бугалтеркою, дружина вирішила лягти на заднє сидіння, щоб не палитися. Ще я приладнав насадку на глушник, щоб машина звучала по-іншому і приховав номера на всякий випадок.

Коротше кіно, художній фільм «Ніч. Пригоди. Зрада », в головній ролі Жіго. Так ми і їхали. У селі я вимкнув фари, під’їхали ближче до місця злочину і пішли до заповітного будинку.

Вона була вся на нервах і вже явно шкодувала про ідею, але гроші сплачені. Ми підкралися, я знайов вікно і їй залишалося тільки стояти біля вікна і висвітлити ліхтариком факт злочину. Але вона була вся бліда і стояла стовпом.

Я пояснив, що гроші не поверну, але її вже не хвилювало нічого. Як бути? Я відвів її за руку назад в машину, вона осміліла і зажадала ще раз сходити.

Пішли і те ж саме. Сперечатися часу не було. Машина була на пагорбі, а будинок був внизу біля дороги. Я зняв машину з зчеплення, приготував камінь і поїхали.

Проїжджаючи заповітне вікно, я кинув камінь, вікно розбилося, почулися жіночий вереск і мат чоловіка. Я швидко завів машину, натиснув газ і погнав машину якнайдалі, дорогу я знав добре. Зрада була доведена, пригоди вдалися, а ніч видалася весела.

Ми проїхзили кілометрів 40, щоб замести сліди і зупинилися відпочити. Я був вимотаний, дружина була задоволена, а чоловіка чекали розбірки.

Я сидів і курив, а вона вийшла в туалет і повернулася вже на сидіння пасажира. Вона виблискувала очима, ніч і пригоди тільки починалися.

Це було очевидно, так як вона сіла на пасажирське сидіння зовсім гола, кинувши одяг на заднє сидіння.

Я був не в настрої, але не відмовився від цієї ідеї. Повинна ж бути в кіно постільна сцена ?! Задовольнити не змогла. Пробували і на задньому сидінні, і на капоті, і у дерева, і на траві.

Вона була як колода, я почав розуміти чоловіка. Так вона і не довела мене до фінішу. Все так собі, але зрада стала взаємною. Коли приїхали, вона запропонувала мені зустрічатися і тут я був задоволений сповна! Я гордо відмовився і побажав помиритися з чоловіком!

Кінець фільму:)

Related Post

Перестала позичати гроші близьким і родичам, після моєї історії ви теж перестанетеПерестала позичати гроші близьким і родичам, після моєї історії ви теж перестанете

Я довго йшла до того, щоб почати заробляти по-справжньому добре. Наполегливо навчалася, потім крок за кроком йшла до бажаного робочого місця. Ви не уявляєте, скільки злетів та падінь мені довелося

Будую дачу, маю дорогий позашляховик та високу ЗП, чоловік коли побачив все це почав комплексувати і називати себе голодранецемБудую дачу, маю дорогий позашляховик та високу ЗП, чоловік коли побачив все це почав комплексувати і називати себе голодранецем

Мене недавно познайомили з чоловіком. Він офіцер. Відповідно, людина живе на зарплату, скромно задовольняючись малим. У мене інше положення, я – успішний адвокат і маю все, що потрібно: квартира в

Мій хлопець зізнався, що любить і мене, і колишнюМій хлопець зізнався, що любить і мене, і колишню

Зустрічаємося майже три роки. Нещодавно почали жити разом. Протягом трьох років періодично помічала, що у хлопця щось є до колишньої дівчини. Він на неї сердився, розповідав, що хотів зробити їй