Запам’ятайте, якщо чоловік мовчить, значить любить! І я впевнена, що незабаром я почую від нього це

Знаєте, я прочитала безліч історій і кожна по своєму щаслива, цікава чи важка! І в основному все написано дівчатами, так от, я хотіла б приєднатися до них і розповісти вам свою історію… Все почалося 2 роки тому.

Так вийшло, що моя подруга привела мене до своєї компанії і там, як у казці, я зустріла його! Ці блакитні очі зводили мене з розуму, його сміх постійно звучав у моїй голові! І я зізналася подрузі, що це кохання. Вона похитала головою і сказала “Не варто!”

Але невже хоч одна дівчина у такій ситуації послухається, звісно ні. От і я не послухалася! І почалося: посмішки, смішні історії, розмови, листування… Потім ми поїхали на дачу, і я зрозуміла, що колишнього життя в мене більше не буде, що мені потрібен тільки він! А він своєю чергою просто приділяв мені знаки уваги …

Далі все зайшло занадто далеко, я не хотіла поспішати, тому що знала що це все зіпсує. Так і сталося … Ми перестали спілкуватися, він перестав з’являтися в компанії! А потім просто настало літо наступного року, і все почалося з нуля. Він з’явився, підійшов і сказав, що пам’ятає все, і не хоче знову втрачати ці стосунки!

І я розтанула, адже я чекала його весь цей рік, любила… І все понеслося заново, колообіг подій! Ви не уявляєте, як мені було з ним добре весь цей час, я не могла й години провести без нього, сумувала за його очима, руками, зрештою, по його тілу.

А він напевно все розумів, але мовчав! (До речі ми не зустрічалися) А потім я все зіпсувала своїми руками, я підійшла і сказала, що хочу стосунків, а не цієї свободи! Але він просто відповів НІ, уявляєте, я була в шоці! Але потім я прийняв це як належне і заспокоїлася.

Він просто злякався серйозних стосунків, а я своєю чергою дала йому час! Так я досі його люблю, і можу сказати що чекатиму вічність! Зараз він знову почав приділяти трохи мені уваги, і я розумію що перший свято де ми збираємося разом (Новий рік), і я знову потону в блакиті його очей.

Але я боюся, що все буде ще гірше! На щастя у нього немає дівчини, хоч я і слабка стать, але у нас дуже сильний характер, тому ДІВЧИНИ МИЛІ, ми всі витримаємо нам все по плечу!

Запам’ятайте, якщо чоловік мовчить, значить любить! І я впевнена, що незабаром я почую від нього це, головне не втрачати надії, а особливо своєї посмішки! Буду рада думкам з боку.

You cannot copy content of this page