fbpx

Запропонував не позичити гроші а відпрацювати їх, і що ви думаєте, відразу і потреба відпала, така в мене сестра

Мені подзвонила моя сестра і попросила позичити грошей. Я звісно досить забезпечена людина, мені і не шкода, але коли я спитав на які цілі, мені відповіли, що Сашко, мій племінник буде вступати до одного дуже дорогого ВУЗУ і їм потрібно багато грошей.

Я запропонував взяти на роботу племінника, адже просто так позичити гроші не міг, сума велика, таких грошей в мене точно не було, як не крути. Сестра щось пирхнула у відповідь, і відключилася. Іншої відповіді якщо чесно я навіть не очікував.

Через кілька днів передзвонив сам, мені в цех треба був помічник, тому в першу чергу, звісно ж, подумав про Сашка. Типаче, що йому нещодавно виповнилося 19, і хлопець уже дуже дорослий.

Пояснив що робота не важка, просто уважно слідкувати за розмірами деталі і іноді виконувати нескладні доручення. Алла знов пирхнула і відключилася. Ще до цього я запитав чому саме цей навчальний заклад, Алла відповіла що це так Сашко захотів.

Через кілька днів мене вже набрав сам племінник, спитав чи ще можна до мене в помічники. Звісно, я людину взяв вже, але знаючи своїх родичів, хай краще відпрацьовують, бо якщо позичу, то тих грошей не побачу.

Сказав Сашкові, щоб зранку приходив. Він прийшов, кілька днів попрацював навіть, а потім почав нудитися що надто важко йому. Дійсно, працювати аж 7 годин в день з обідом і перервами, виконувати обов’язки принеси -подай це важко. Я відчитав свого племінника.

Перше що він зробив це дуже сильно психанув і виказав мені своє невдоволення. Але я людина вже з досвідом, в мене цих родичів і знайомих на роботу стільки вже влаштовувалося, що я на цьому собаку з’їв.

Я сказав Сашкові що грошей всеодно не позичу, бо немає, якби ж ми швидше робили замовлення, то більше встигали б, але руки вільні треба всеодно.

Сашко взяв себе в руки, а потім признався мені, що не хоче вступати туди, так сказав аби батьки відчепилися, думав що дорого буде, то вони не схочуть.

І так, як результат, відпало відразу 3 проблеми. Аллі не довелося викидати велику суму грошей, мені позичати те, що точно б не віддали, а Сашкові йти працювати чи вчитися туди куди він не хотів.

Але ж працювати він все-таки лишився. За літо назбирав достойну суму і відкрив свою справу. В мене порада для всіх, навчіться слухати і розуміти своїх дітей.

Related Post

Сподіваюся я все правильно зробила. Дякую моя добра феяСподіваюся я все правильно зробила. Дякую моя добра фея

Чорна смуга одна за одною переслідували мене по життю. Я думала що зурочили, не розуміла чому така невезуча, поки не зустріла одну жінку. Ми їхали разом в автобусі, і коли