Запропонував не позичити гроші а відпрацювати їх, і що ви думаєте, відразу і потреба відпала, така в мене сестра

Мені подзвонила моя сестра і попросила позичити грошей. Я звісно досить забезпечена людина, мені і не шкода, але коли я спитав на які цілі, мені відповіли, що Сашко, мій племінник буде вступати до одного дуже дорогого ВУЗУ і їм потрібно багато грошей.

Я запропонував взяти на роботу племінника, адже просто так позичити гроші не міг, сума велика, таких грошей в мене точно не було, як не крути. Сестра щось пирхнула у відповідь, і відключилася. Іншої відповіді якщо чесно я навіть не очікував.

Через кілька днів передзвонив сам, мені в цех треба був помічник, тому в першу чергу, звісно ж, подумав про Сашка. Типаче, що йому нещодавно виповнилося 19, і хлопець уже дуже дорослий.

Пояснив що робота не важка, просто уважно слідкувати за розмірами деталі і іноді виконувати нескладні доручення. Алла знов пирхнула і відключилася. Ще до цього я запитав чому саме цей навчальний заклад, Алла відповіла що це так Сашко захотів.

Через кілька днів мене вже набрав сам племінник, спитав чи ще можна до мене в помічники. Звісно, я людину взяв вже, але знаючи своїх родичів, хай краще відпрацьовують, бо якщо позичу, то тих грошей не побачу.

Сказав Сашкові, щоб зранку приходив. Він прийшов, кілька днів попрацював навіть, а потім почав нудитися що надто важко йому. Дійсно, працювати аж 7 годин в день з обідом і перервами, виконувати обов’язки принеси -подай це важко. Я відчитав свого племінника.

Перше що він зробив це дуже сильно психанув і виказав мені своє невдоволення. Але я людина вже з досвідом, в мене цих родичів і знайомих на роботу стільки вже влаштовувалося, що я на цьому собаку з’їв.

Я сказав Сашкові що грошей всеодно не позичу, бо немає, якби ж ми швидше робили замовлення, то більше встигали б, але руки вільні треба всеодно.

Сашко взяв себе в руки, а потім признався мені, що не хоче вступати туди, так сказав аби батьки відчепилися, думав що дорого буде, то вони не схочуть.

І так, як результат, відпало відразу 3 проблеми. Аллі не довелося викидати велику суму грошей, мені позичати те, що точно б не віддали, а Сашкові йти працювати чи вчитися туди куди він не хотів.

Але ж працювати він все-таки лишився. За літо назбирав достойну суму і відкрив свою справу. В мене порада для всіх, навчіться слухати і розуміти своїх дітей.

Related Post

Шукаю чоловіка – красивого, доброго, багатого. Хіба я багато чого хочу?Шукаю чоловіка – красивого, доброго, багатого. Хіба я багато чого хочу?

Після розлучення пройшло 3 роки, залишилася з дитиною одна. З чоловіками не складається, адже я хочу справжню сім’ю і щоб чоловік не зраджував. Я красива, фігура відмінна, шанувальників багато, але

Таке відчуття, що чоловік намагається збудувати якесь своє особисте життя, де немає менеТаке відчуття, що чоловік намагається збудувати якесь своє особисте життя, де немає мене

Одружена 5 років. Дітей немає. Проблема в тому, що чоловік завжди шукає знайомства на стороні. Навіть коли зустрічалися (як я згодом дізналася), він паралельно з кимось спілкувався. Відразу скажу, що