Запросив дівчину на побачення, яка тримала двері ліфта поки я бігав перевзуватися

Поспішав я вчора в аеропорт, замовив таксі, вийшов з квартири. Вже спустився на перший поверх, як раптом зрозумів, що надів старі кросівки.

Їхати в них мені не хотілося, тому я вирішив перевзутися. Тільки викликав ліфт, як до під’їзду увійшла симпатична дівчина, а потім зайшла в кабіну разом зі мною. Ми разом доїхали до мого поверху і тут я вирішив попросити дівчину притримати для мене ліфт, а то потім його б довелося дуже довго чекати.

– Дівчина, зачекайте буквально десять секунд! – сказав я їй в надії, що вона натисне на потрібну кнопочку, а дівчина лише кивнула у відповідь із загадковою посмішкою на губах.

Я забіг в квартиру і швиденько перевзувся, але вже стоячи на порозі, почув, як закриваються двері ліфта і він їде.

«От блін, ну я ж попросив по-людськи почекати …» – подумав я.

Вийшов на майданчик, вже приготувавшись втратити дорогоцінний час, а там … Та сама дівчина і чекає мене! Довелося на побачення запросити, щоб не так ніяково було.

Related Post

Втомилася одна працювати над відносинамиВтомилася одна працювати над відносинами

Чоловік часто виходить з себе, трощить все навколо. У побуті не допомагає, ледачий. Я вважаю, що ідеальних чоловіків не буває, тому не кидаю його вже дев’ять років, працюю над нашими

4 історій зрад, розказаних приватним детективом4 історій зрад, розказаних приватним детективом

1. Пікап 80-го рівня «Жінка підхопила якийсь венеричне захворювання від свого партнера. Ну і стала здогадуватися, що щось в їх відносинах пішло не так. Ми стежили за суб’єктом, коли він

facebook