fbpx

Заради борщу роки життя коту під хвіст

Віта несла з ринку величезні торби з продуктами. Вона сьогодні зарплату отримала і звісно ж першою справою побігла гроші тратити. Та не на щось на продукти.

Реберець купила, свинячих, фаршу там різного, овочів. Пакети повні до самого верху. Прийде додому борщ стане варити, її Федір обожнює борщ. 

Ледь дотягнула додому, впала на крісло і навіть на кілька хвилин задрімала. Добре що Федір збудив, бо вже встиг зголодніти.

Встала з крісла, пішла відварила квасолю, все почистила, лишилося тільки поетапно приготувати. Але не тут була, ножі неточні, тому в пошуках нормального, вона порізалася.

Федір назвіть уваги не звернув. А потім ще й почав їх просити швидше завершувати, бо живі незадоволено бурчав.

Віта втомилася. Жахливо. Весь тиждень працює як на каторзі, а в вихідний стоїть біля плити. Все валилося з рук,то овочі не різалися ,то картопля не кипить.

Як же її все дістало, як вона втомилася. Зварила той проклятий борщ і впала на ліжко, так бо хотілося бути гарною, і думалося зовсім не про борщ.

Федір дістав з кастрюлі запашний м’яса кусінь, насипав і борщу. Ложку до рота,та як виплюне, ледь не в обличчя. Мама, мовляв краще робила. Довго чекати не довелося, борщ був дуже смачний, мабуть, сама на куштувала, бона голову натягла. А по-друге хай іде до своєї мамці. У мами завжди краще.

Related Post

Я зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжкоЯ зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжко

Хочу розповісти вам свою історію зради заміжньої жінки, яка сталася зі мною пару років назад. Якось раз прогулюючись по торговому центру, мені назустріч йшла досить-таки доглянута жінка років 36-38, проходячи

Олеся після перших відносин думала, що вона не вміє кохати….Олеся після перших відносин думала, що вона не вміє кохати….

У 15 років, коли я ще вчилася в школі, зустрівся мені славний хлопчина, який привабив мене своєю увагою. Він не був красенем, зріст трохи вищий за мене. Зустрічалися ми з

Моя дружина пустила до нас пожити подругу, мене виселила на кухню, а подруга виявилася її коханкоюМоя дружина пустила до нас пожити подругу, мене виселила на кухню, а подруга виявилася її коханкою

Нещодавно в нашій квартирі оселилася найкраща подруга моєї дружини. Я й подумати спочатку не міг, що вона так міцно влаштується на наших квадратних метрах. Вона жила у нас і нікуди