Заради помсти чоловікові я зареєструвлася на сайті знайомств

Одного разу я потрапила в стресову ситуацію. Мій чоловік пішов приймати ванну, а сам залишив ноутбук включеним. Я сіла за комп’ютер і побачила, що у нього відкрита сторінка сайту знайомств.

Яка же я була зла. Я буквально кипіла від образи. Невже йому мене мало ?! Ну, я йому влаштую! В голові крутилися схеми відновлення справедливості.

Я вирішила теж зареєструватися на цьому сайті. Чекала шквалу компліментів і безлічі шанувальників. Але нічого цього не було. Я тоді подумала, що, напевно, вибрала невдалу фотографію.

Тоді я скачала з інтернету фотографію сексуальної красуні і стала знову чекати. І знову нічого. Ну, що ж, треба самій діяти. Стала гортати анкети і вибирати собі «жертву». Знайшла якогось самозакоханого качка. Відправила йому повідомлення і завмерла в очікуванні.

Він не відповідав весь день. Лише наступного ранку я отримала від нього повідомлення.

Я вийшла на балкон з чашкою кави, відкрила ноутбук і стала з ним переписуватися. Було відчуття, що ми знайомі сто років.

Мені було дуже цікаво з ним спілкуватися. Раптово я отримую від нього повідомлення з текстом про те, що він дуже любить мене і чекає в кімнаті.

Я здивувалася. Ще раз перечитала повідомлення – все вірно. Я увійшла в кімнату і заціпеніла. Посеред нашої з чоловіком спальні стояв столик з красиво оформленими сніданком. З боків стояли свічки. Чоловік, заливаючись сміхом, привітав мене з першим квітня і запросив снідати.

Related Post

Андрій та Ірина 12 років мріяли про дітей, а потім вона згадала про ту молоду вагітну жінку перед їх весіллям…Андрій та Ірина 12 років мріяли про дітей, а потім вона згадала про ту молоду вагітну жінку перед їх весіллям…

Андрій з Іриною прожили в парі 12 років. Жили окремо від батьків в невеликому будиночку за містом. Ірина працювала в дитячому садку вихователем, а Андрій їздив на заробітки. Здавалося, всього

“Я хотіла відмовитися від поїздки за кордон заради малознайомого хлопця!”, – сказала найкрасивіша дівчина в універі“Я хотіла відмовитися від поїздки за кордон заради малознайомого хлопця!”, – сказала найкрасивіша дівчина в універі

Загалом справа була так. Почала я навчатися в універі. Звісно, в універі хотілося знайти якогось хлопця, щоб поспілкуватися. У перший же день погляд впав на одного. Знаєте, як буває зазвичай

facebook