fbpx

Зараз через суд намагаємося домогтися виплат заробітної плати під час карантину. Терміни вже двічі зсувалися. Сумна ситуація якщо говорити м’яко. Сяк-так я розтягувала решту грошей весь квітень. На цьому тижні вже не було грошей навіть на покупку хліба.

Несподівана допомога під час карантинного безгрошів’я.

Ось і підійшов до кінця квітень 2021 року. А я тим часом отримала зарплату тільки за січень. За лютий і березень вже, мабуть, не отримаю ніколи.

Зараз через суд намагаємося домогтися виплат заробітної плати, але суди завалені справами. Терміни вже двічі зсувалися. Боюся, що коли буде суд, то судитися вже буде ні з ким.

Сумна ситуація якщо говорити м’яко. Сяк-так я розтягувала решту грошей весь квітень. На цьому тижні вже не було грошей навіть на покупку хліба.

Дев’яності, я махаю вам рукою! Вітаю!

Весь місяць шукала роботу. Знайшла кілька днів тому. Працюю кур’єром. Не аби що, а хоч щось. Зайняла у подруги гроші на бензин, масло. І як на зло, вдома зламався кран.

Прийшов сантехнік від КК, здер з мене майже 1500 грн. Відчуваю, треба купити розвідний ключ і наступного разу самій займатися ремонтом.

Коротше, все що залишалося на їжу з зайнятих грошей, я витратила на кран. Займати було більше ні в кого, а просити ще совість не дозволяла.

Не знаю звідки, але колишній дізнався про те, що я перебуваю в такій ситуації з грошима. Увечері в п’ятницю приїхав, привіз курку, півтора кілограма свинини, рису, картоплі і пляшку червоного напівсухого.

Я посмажила картоплю, приготувала свинину. Залишок вечора, провели в розмовах.

У шлюбі нам не вистачало саме спілкування. Через це і розлучилися. Перед виходом він мене поцілував у щоку і обійняв. Нічого такого – просто спілкування. Поспілкувалися як дорослі люди.

Уже після його відходу я виявила на тумбочці в коридорі конверт. У ньому лежало 10 000 грн.

Подзвонила колишньому. Він сказав: “Не парся” і повісив трубку. Олежик, спасибі тобі за все. Гроші неодмінно поверну.

Спасибі всім тим, хто не залишає людей у ​​важкій ситуації. Ви справжні “люди !!!” Пишу, а у самій сльози на очах.

Related Post

Матері сказав, що так, як він щасливий зі мною, він ніколи в житті не був щасливийМатері сказав, що так, як він щасливий зі мною, він ніколи в житті не був щасливий

Ми познайомилися в березні, коли я проходила повз його будинку, він слухав музику українською мовою, і я подумала, що він українець, і покликала його. Він зараз говорить, що я дуже