Зараз теж часто бачу колишнього, живе в сусідньому районі, і вкотре думаю «куди дивилися мої очі?»

У 20 років я полюбила хлопця, який теж мене трохи любив, потім він мене покинув. Я страждала так, що навіть батько вже почав переживати за мене. Через кілька років він одружився з моєю подругою, і я знову страждала, хоча його вже не любила (почуття притупляються з часом).

Пізніше, коли я його випадково зустріла, не могла зрозуміти, як я могла його любити, та ще й так страждати! Вже і немає красеня, є багато зайвих кілограмів. Він мене побачив, але швидко відвів погляд, вдаючи, що не помітив чи не впізнав.

Я теж вдала, що не помітила. На моє щастя, я мала чудовий вигляд, була гарно одягнена. Його дружина, а моя колишня подруга, теж поспішила піти, не помітивши мене. Не уявляєте, як у мене настрій піднявся!

Я взагалі закохувалась часто, і тепер є що згадати. Але так вже сталося, я навіть не жалкую, що пережила це нерозділене почуття. Коли людина любить, у відповідь або без відповіді, вона почувається щасливою, окриленою, отримує більшої милості від Бога, та любов наділяє її величезною силою.

Був ще один хлопець, якого я просто любила. Мої очі горіли щоразу, коли я його бачила. Звичайно, були сльози, біль і навіть особистий щоденник, в якому я кілька разів ставила крапки, і ніби забувала його.

Хлопець він не красень, звичайної зовнішності, всі мої подруги в один голос твердили, що він і мізинця мого не вартий, але я не вірила (любов сліпа). Мені подобалася внутрішня та зовнішня краса.

Як я вихваляла його характер, таких справді зараз мало. Він не звертав на мене уваги, бо дуже любив іншу дівчину. Мені приємно згадувати, тому що з ним я все-таки зустрічалася двічі з інтервалом 1,5 року.

Спочатку, як його любила, він запропонував зустрічатися, але його почуття до тієї Катерини ще не охолонули, він зник.

Потім відслуживши рік в армії, він зізнався, що любить мене, і ми знову були разом. Тільки я вже розлюбила його, занадто багато часу минуло, причому вже це переростало в якусь ненависть до нього. Я побачила всі його недоліки, вже не знайшла плюсів.

А він з мене пилинки здував, любив по-справжньому. Я мучити обох не стала, розлучилася. Ішла до цього місяць, я у стосунках завжди багато думаю. Він зробив висновок, що я таким чином помстилася йому за всі заподіяні образи. Дурниця.

Зараз теж часто бачу його, живе в сусідньому районі, і вкотре переконуюсь, що все я зробила правильно. Тільки хочеться сказати: «куди дивилися мої очі?».

You cannot copy content of this page