fbpx

Зараз я часто телефоную свекрусі, вона до нас приїжджає. Я дуже її люблю і поважаю. Я щаслива в шлюбі. Для себе зробила висновок: навіть якщо свекруха – ангел у плоті, невістка не буде щасливою в її будинку. Так як я – мама і майбутня свекруха, я зроблю все, щоб сім’я мого чоловіка жила окремо

Три роки тому я вийшла заміж за чудову людину. Незабаром у нас народився син. Жили на зйомній квартирі і були щасливі.

Якось нам прийшла в голову ідея переїхати жити до мами чоловіка (на пару місяців). Варто сказати, що мама живе з молодшим братом чоловіка (16 років). Тут же у дворі, в окремому будинку живе старший брат чоловіка, з дружиною, двома дітьми.

У будинку мами нам виділили окрему кімнату, з окремим виходом. До речі, моя свекруха – гарна, добра і мудра жінка. Вона максимально не втручалася у внутрішні справи моєї сім’ї. Всіляко нам допомагала, і грошима, і з за сином дивилася.

Я без проблем здавала всі сесії в університеті. І незважаючи на удаваний комфорт, мені було дуже важко там жити.

Щовечора чоловік, в кімнаті мами, дивився телевізор. Там же і засипав, в кріслі. В цей час я сиділа в нашій кімнаті, читала синові книжки або качала його.

Днем чоловік працював або сидів з робочими розмовляв (у чоловіка з братом був бізнес, робочі кожен день поверталися “на базу”, в наш двір).

Так складалося, що з чоловіком я не могла поговорити по кілька днів. У будинку свекрухи ми прожили рівно рік. Було багато дрібних образ на свекруху і багато великих образ на чоловіка.

Плюс складні відносини з молодшим братом чоловіка. Він взагалі не розумів, хто це тут ходить, їсть з його холодильника.

Я постійно просила чоловіка, щоб він зі мною поговорив. Він же просто йшов в мамину кімнату, як у притулок. За рік спільного життя з мамою чоловіка, мною було пролито, напевно, відро сліз.

Хоча відкрито я ні з ким не сварилася і до останнього дня не могла відчути себе там як вдома. Іноді я їздила на пару днів до своєї мами, в інше місто. Це були просто казкові дні.

У чоловіка було багато симпатій і подруг, хоча він мені і не зраджував. Все стрімко йшло до розлучення.Це здавалося єдиним правильним рішенням.

Потім ми переїхали в інше місто. Тут живемо вже пів року. Як тільки переїхали, дуже сильно лаялися. У той час я їздила на дорогий триденний тренінг. Там дізналася, що невістка і свекруха не можуть жити в одному будинку.Хтось обов’язково буде придушувати іншого.

Зараз я часто телефоную свекрусі, вона до нас приїжджає. Я дуже її люблю і поважаю. Я щаслива в шлюбі. Для себе зробила висновок: навіть якщо свекруха – ангел у плоті, невістка не буде щасливою в її будинку. Так як я – мама і майбутня свекруха, я зроблю все, щоб сім’я мого чоловіка жила окремо.

Related Post

На фото, що надіслав мій обранець, був зображений симпатичний чоловік, який явно стежить за своєю фігурою. На його тлі моя стокілограмова тушка явно програвала. Моя уява жваво малювала вельми неприємну картинку гротескної пари стрункого красеня і великовагової дамочки. Я твердо вирішила зробити з себе красунюНа фото, що надіслав мій обранець, був зображений симпатичний чоловік, який явно стежить за своєю фігурою. На його тлі моя стокілограмова тушка явно програвала. Моя уява жваво малювала вельми неприємну картинку гротескної пари стрункого красеня і великовагової дамочки. Я твердо вирішила зробити з себе красуню

Три роки тому я познайомилася з хлопцем через інтернет. Проста балаканина в чаті привела до дуже серйозної закоханості. Одна тільки проблема: чоловік постійно знаходив причини зі мною не зустрічатися в