Зараз я на нулі, але я вільний. Вільний від рутини, і від того, що неминуче сталося б, можливо, трохи пізніше

Я хочу розповісти свою історію життя, так, як воно є.

Мені 32 роки. За цей час я багато чого встиг спробувати і багато чого усвідомив. Зараз у мене прекрасна дочка, чарівна дружина, я сповнений сил і життя, відкрив двері знову переді мною.

Зараз я втратив усе, що в мене було матеріального, але найцінніше, свою сім’ю, підтримку і любов я не втратив, і не збираюся, це найголовніше в житті. Розумієш це тільки тоді, коли опиняєшся на самому низу, на самому дні.

Я працював у харчовій промисловості, організував все з нуля. Оборот компанії нещодавно дійшов до 300 млн на рік, були величезні плани на розвиток у цій сфері, але, мабуть, Бог відвів мене від цього, тому що ця діяльність не приносить мені морального задоволення. І чесно кажучи, десь в душі я радий що це нарешті закінчилося.

Правда, не зовсім, ще попереду процедура банкрутства, зустрічей, але я зможу реалізувати себе в тому, що мені справді буде до душі. Питання залишається одне — що мені до вподоби, що приносить мені душевну радість?

Розмірковуючи на цю тему, я приходжу до висновку, що мені дуже подобається робити людям щастя, бачити, як людина щиро радіє якимось речам і діям мені дуже приємно.

Також мені подобаються красиві дівчата, я бачу їхню внутрішню красу, з легкістю можу налагодити контакт з будь-якою особою і зачарувати її до безумства. І коли людина горить і здатна йти за тобою, це теж приносить внутрішнє задоволення.

Як мені це з’єднати і заробляти на цьому, зрозуміти я не можу поки що. Інтерес викликає так само процес, створення якого-небудь проєкт, чи це будівництво, чи організація чогось, а далі інтерес зникає, і управління сходить нанівець.

Тож чим мені зайнятися в майбутньому? Для мене, як організатора, зараз це завдання є головним. Мені подобається коли можу дозволити собі практично все: відпочинок за кордоном по три рази на рік, круті машини, відпочинок кожен вечір з величезним столом. Але що може принести такий заробіток зараз?

Я розумію, що перед новим зльотом треба зробити роботу над помилками, залатати крила і знову в бій до нових вершин. Тільки так, тільки заради того, щоб зробити цей світ кращим, тільки для того, щоб зробити жінок щасливішими і веселішими, я злету, і буду парити над цим світом.

Зараз я на нулі, але я вільний. Вільний від рутини, і від того, що неминуче сталося б, можливо, трохи пізніше.

Люди, життя крута штука, вона дає шанс і неодноразово. Так що я готовий на все, я готовий працювати день і ніч, аби мені приносило це задоволення, а де задоволення там і фінанси.

Дякую, чекаю коментарі.

You cannot copy content of this page