fbpx

Зараз я в нових відносинах, з сильним чоловіком. І з жахом розумію, що я сама зробила зі свого колишнього невдаху і підкаблучника. Підтримувала, стежила щоб він не проспав, допомагала вирішувати його проблеми

Я вам розповім звідки беруться невдахи і підкаблучники. Мати виховувала мене на принципах «сильної і незалежної». Сама не можу зрозуміти, звідки в неї це.

Ось і до початку своїх перших серйозних відносин я вже була сформована сильна і незалежна. І більш того, виявилося, що я як раз стала тією, хто може ще до купи звалювати на себе і чужі проблеми.

Ми познайомилися ще в школі, вчилися в паралельних класах. Він був найпомітнішим хлопцем в нашій установі. Разом пішли вчитися в один університет. А потім в ньому щось клацнуло, наче зламалося.

Спробував зайнятися своїм бізнесом ще на другому курсі і його відрахували з університету. Потім з бізнесом не вийшло і все пішло на спад. Я в нього вірила довго і наполегливо. Бачила, як незабаром ми з ним подолаємо всі труднощі і заживемо.

Кілька разів виїжджав в інше місто на заробітки. Я на той час вже вдало влаштувалася на роботу. Мала стабільну зарплату. І як могла підтримувала його. І наші такі нікчемні стосунки тривали 9 років.

Розставання було складним, але настало воно з усвідомленням того, що він винен у своїх бідах. До 27 років людина не в силах прокинутися вчасно, щоб встигнути на важливу зустріч. Постійно вибирає рішення, які просто ускладнюють йому життя. Він ледачий і розпещений. Просто він знав, що є хтось на кого можна покластися.

Зараз я в нових відносинах, з сильним чоловіком. І з жахом розумію, що я сама зробила зі свого колишнього невдаху. Підтримувала, стежила щоб він не проспав, допомагала вирішувати його проблеми. Постараюся надалі не повторити таких помилок.

Related Post