Завагітніла від свого друга, з яким не планувала заводити відносини. Коли він дізнався про дитину – зізнався у коханні

Одного разу подруга познайомила мене зі своїм другом. Він сам живе не подалеку від мого міста і приїжджає в моє місто частенько.

Після нашого знайомства ми почали спілкуватися в соц.мережах, телефонувати, коли приїжджав бачитися.

Через короткий час почали називати одне одного “Братом і сестрою”.

В останній день нашої дружби ми побачилися зовсім випадково. Він (Даня) приїхав до свого друга на день народження, а я тим часом з подругою (Катею) сиділа біля свого будинку.

Почула якісь крики, сміх не далеко від нас, на той момент мені здалося що це Даня. Я сказала це Каті. Вона не повірила. І тут через пару десятків хвилин, з’явилася у дворі компанія, в якій знаходився Даня.

Він помітив мене відразу ж і підійшов до мене. Ми з ним постояли, поговорили і він сказав “я тебе нікуди не відпущу, ти йдеш зі мною.”

Катю ми взяли з собою. Пішли всі разом гуляти, весь цей час він не відпускав мене від себе не на крок, а всі ті хто до мене підходили, він відганяв.

На ранок йому потрібно було їхати в своє місто і він покликав мене з собою, не як подругу (сестру), а як дівчину.

Зізнався що подобаюся йому з самого знайомства, але раніше не наважувався підійти, не було можливості. Я їхати не хотіла. Але все таки зважилася.

Поїхала нікому нічого не сказавши. Через 2-3 дня я зателефонувала родичам і ввела в курс де я і що зі мною все добре, вони дуже зраділи.

Після цього я провела з ним 2 тижні, після цього часу я поїхала додому, бо треба було вирішувати свої проблеми, та й за рідними скучила дуже.

Після приїзду в своє місто ходила до лікаря і дізналася що вагітна від Дані (того самого друга). Йому про вагітність сказала відразу, він дуже зрадів і сказав що “дуже мене любить”.

Тепер хоче забрати мене в своє місто, жити і виховувати дитину там. Я люблю його нереально, але переїхати я поки що не готова .

Related Post

Зараз я на нулі, але я вільний. Вільний від рутини, і від того, що неминуче сталося б, можливо, трохи пізнішеЗараз я на нулі, але я вільний. Вільний від рутини, і від того, що неминуче сталося б, можливо, трохи пізніше

Я хочу розповісти свою історію життя, так, як воно є. Мені 32 роки. За цей час я багато чого встиг спробувати і багато чого усвідомив. Зараз у мене прекрасна дочка,

Свекруха не хоче простити мені, не так приготовлену куркуСвекруха не хоче простити мені, не так приготовлену курку

Мені 21 рік. Я одружилася два місяці тому. Було все добре, з усіма його рідними порозумілася. Але звичайно складно і я думаю це у будь-якій родині. Поясню одразу. Свекруха перенесла