fbpx

Завів собі шалену коханку. Я не шукав спеціально відносин на стороні. Якось воно так само собою вийшло

Майже весь час пропадаю на роботі, тому відносини з новою співробітницею закрутилися непомітно. Легкий флірт і жарти всього за тиждень перетворилися в справжню зраду.

Ми весь час зустрічаємося на квартирі у Наташі (ім’я змінено).

Перший раз, коли вона мене запросила до себе, я був вражений ідеальною чистотою в її квартирі. За порядком і чистотою можна було сказати, що вона ідеальна господиня.

На підлозі жодної пилинки, книги розставлені на полицях по висоті, у неї навіть трусики в ящику розсортовані за кольором.

Коли ми зайшли у квартиру, стали цілуватися. Але вона перервала поцілунок, змусила перевзутися, а сама побігла на балкон за ганчіркою і відром.

Швидко помила за нами підлогу, почистила взуття. Я за цей час встиг прийняти душ. Тоді мені це здалося навіть милим – такого чистоплюйства ще не бачив ніколи.

Після ліжка я вирішив порадувати Наташу і відправився на кухню смажити яєчню з сиром і помідорами.

Тільки ми поїли, як … ні, ми не повернулися в ліжко. Наташа почала перемивати весь посуд, сковороду, відтирати плиту, прибирати крихти. Закінчилося прибирання Наташі тільки через пів години, коли вона вимила підлогу на кухні.

Всякий раз, коли я приходжу до Наташі, спостерігаю якусь подібну сцену: то вона хвилин двадцять палас в спальні порохотяжить, то після душа чистить кахель і дзеркало у ванній кімнаті. Вся романтика до біса … Уже навіть не радий, що зв’язався з цією шаленою жінкою.

Може у неї який-небудь психічний розлад? Коротше, дивна поведінка. Я теж бардаку не терплю, але це справжнісінький перебір.

Related Post

Я заробляю більше чоловіка, а він через це біситьсяЯ заробляю більше чоловіка, а він через це біситься

Наша любовна історія з чоловіком почалася ще на першому курсі. Ідеальні відносини, коли не думаєш про статус, гроші, про те, де жити і на що. Майбутнє перше кохання малювалося прекрасним: